Mixremedia Sp. Z o.o.

Opinie o Mixremedia Sp. Z o.o.

k.o.g.

@admin - 2015-06-15 14:15:39 Nie wiem co naprawiałeś, jednak mylisz się ogromnie. W dzisiejszych czasach niespotykane Partnerstwo biznesowe. Firma godna polecenia, mogąca pochwalić się zasłużenie w każdym aspekcie. Masz problem zadzwoń, porozmawiaj. Nikt Ciebie nie wygoni. Gorzej jak nie sygnalizujesz problemu.

a
@admin 15.06.2015 14:15
Masz jakieś wieści o firmie Mixremedia Sp. Z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum....

nie polecam serwisu naprawczego mixremedia jeśli nie zgodzisz się na naprawę to uszkodzą coś innego. Tak jak w moim przypadku.

Zostaw opinię o Mixremedia Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mixremedia Sp. Z o.o.