Opinie o Mixremedia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mixremedia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mixremedia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mixremedia Sp. z o.o. w Warszawa

Blu Angel Nowy wpis

Serwis zerujący na kasie ludzi. Fachowcy nueprofesjonalni. Za praktycznie Zero usługi zainkasowano odr mnie 200 zł. Przy czym powiedział serwisant , że nie ma to nic do roboty bo wężyki odprowadzające wodę z pralki to nie naza do naprawy. Uprzedzam I NIE POLECAM!!!!

admin

Masz jakieś wieści o firmie Mixremedia Sp. Z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

a
@admin

nie polecam serwisu naprawczego mixremedia jeśli nie zgodzisz się na naprawę to uszkodzą coś innego. Tak jak w moim przypadku.

piotrj Nowy wpis
@a

W necie znajdziemy prawdę i fałsz, ale najłatwiej coś napisać i nie podpisać się ponieważ za coś takiego można trafić pod sąd. Dzisiaj Klientka powołała sie na tą opinie z przed pięciu lat gdzie jeszcze nie naprawialiśmy sprzętu AGD.... no cóż ludzie szukają czarnej strony a każdy szuka swego.

Weronika Nowy wpis
@piotrj

No a co wyszło dalej z tej sytuacji? Czemu się powoływała akurat na to?

Zbigniew Nowy wpis

Pewien elektryk zaopiniował piekarnik elektryczny jako zepsuty. Zawiodłem go do serwisu w Panoramie /Czerniakowska-Witosa. Tego samego dnia uzyskałem wiadomość, że działa ! Bez ściemniania że ... płyta sterująca, że mostek Graetza, że dioda Zenera, że heterodyna. Za 100zł opłaty za diagnozę. Moja ocena : Rzetelny Serwis = Rzetelni Pracownicy. Zbigniew

Czy firma może zapewnia dofinansowania do nauki?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mixremedia Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Mixremedia Sp. Z o.o.?

SŁAWEK

Masakra , w tej firmie kupiłem baterię do odkurzacza Samsunga w grudniu 2017r , która przyszła już całkowicie rozładowana (taka bateria li-ion jest wtedy juz szrotem ) po 24 godzi ruszyła i zaczęła sie ładować. Odesłałem baterię do zwrotu lub wymianę na nową i zaraz odesłali mi ją z informacją że bateria ma napięcie w normie więc jest sprawna (kpina bo nowa bateria w odkurzaczu zamiast przysłowiowych 30-40minut jak podaje producent pracował 10min . Po następnych dwóch tygodniach bateria w odkurzaczu pracowała już tylko 1min . Odesłałem ją po 2 miesiącach (bo nie miałem wcześniej czasu się tym zająć) i oczywiście dostałem informację , że bateria jest już po gwarancji bo na nią jest tylko 3 miesięczna gwarancja (gwarancja producenta Samsung 2-lata ) , ale że mimo to sprawdzili i proces ładowania bateri przebiegł prawidłowo i bateria jest sprawna i oczywiście ją odesłali . Po czym ja zakładam ja do odkurzacza i po ich prawidłowym ładowaniu bateria w odkurzaczu pracuję 1 minutę . Kto w tej firmie pracuje to nie wiem , ale napewno nie żaden serwisant elektronik . Nigdy więcej takich firm. Sprawę oczywiście kieruję do Inspektora Inspekcji Handlowej w Katowicach niech on zajmie się tą nieuczciwą firmą. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

jakub
@SŁAWEK

Szkoda że Pan nie wspomniał o uszkodzonym systemie ładowania akumulatora w Pana odkurzaczu. Firma Mixremedia sprzedała Panu nowy oryginalny akumulator firmy Samsung dedykowany do Pana odkurzacza. Na przyszłość proszę powierzyć kompletny niesprawny sprzęt serwisowi a nie samemu bez odpowiednich pomiarów podejmować decyzję co jest niesprawne. Swoją złą decyzją nie można obciążać innych. Jeśli zamawia Pan części do swojego urządzenia to odpowiedzialność leży po Pana stronie.

Przemysław

@SŁAWEK, Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może znasz kogoś kto pracuje w Mixremedia i jest zadowolony ze swojej pracy? Ta informacja może być cenna dla potencjalnych kandydatów do firmy.

k.o.g.

@admin - 2015-06-15 14:15:39 Nie wiem co naprawiałeś, jednak mylisz się ogromnie. W dzisiejszych czasach niespotykane Partnerstwo biznesowe. Firma godna polecenia, mogąca pochwalić się zasłużenie w każdym aspekcie. Masz problem zadzwoń, porozmawiaj. Nikt Ciebie nie wygoni. Gorzej jak nie sygnalizujesz problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Mixremedia Sp. z o.o. - Warszawa

Mixremedia Sp. z o.o.