Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.

Bona

Czy coś dzieje się w firmie? Nikt od miesięcy nie pisze a szkoda!

Zuzanna

Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o. obecnie ma aż 21 aktualnych ofert pracy! W tym między innymi na stanowisko Stażysta w Dziale HR, Junior Data Entry Specialist czy też SAP FI/CO Business Systems Analyst. Wiecie jak wygląda praca na którymś z tych stanowisk? Czego mogą spodziewać się kandydaci do pracy w firmie?

lol

W Gliwicach jest masakra, pieniądze marne, zmuszają do nadgodzin nawet jeśli pracownik nie ma jak wrocic w nocy do domu, ich to nie obchodzi . Nie polecam

tworza nowy dzial IT?

Serwus! Otrzymałem smsa ze poszukuja ludzi do nowego helpdesku, znalazlem pozniej ogloszenia na kilku www ale brak konkretnych opini o tej firmie. Zniecheca mnie brak jakiegos info, ale ponoc ludzie pisza tylko gdy jest zle. Macie moze jakies doswiadczenia? Bede wdzieczny za jakies konkrety od ludzi ktorzy tam pracuja lub pracowali w przeszlosci?

Mario

Witam wszystkich. Czy ktoś moze ma doświadczenie z ta firma? Jak płacą i jakue są wymagania? Jest oferta na dolnyśląsk i jestem zainteresowany. Dzięki za wszelkie opinie w wskazówki.

Zostaw opinię o Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.