EDAN PLUS Paweł Tasak Marcin Niechciał

Małogoszcz

Opinie o EDAN PLUS Paweł Tasak Marcin Niechciał

olka

bo wiekszośc ludzi sie boi @roman - że straca prace io zostana z niczym,. uwierz wiele ludzi ma ten dylemat

nk

Tak ta firma oszukuje ludzi. Nie placi wynagrodzeń i nie daje umów o prace. Ludzie pracują tam na " czarno". Dzienna norma czasu pracy wynosi tu 12 lub więcej h. Oczywiście za godziny nadliczbowe również nie jest placoneBy

Tomek

Panie Maćku proszę o kontakt ze mną w sprawie P. Pawła mój nr tel. (usunięte przez administratora)

Maciek

NIESTETY niechętnie to piszę ale ewidentnie zostałem przez Pana Pawła T. oszukany. pracowałem ok 12 miesięcy , umowę obiecywał co 3 miesiące ( nie dostałem żadnej ) za ostatnie 2 miesiące wynagrodzenia NIE OTRZYMAŁEM

Zostaw opinię o EDAN PLUS Paweł Tasak Marcin Niechciał - Małogoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDAN PLUS Paweł Tasak Marcin Niechciał