Opinie o Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca w Kraków

pracownik Nowy wpis

witajcie Pracowałem w drukarni i mogę sobie chwalić pracę. Ze wzgledow prywatnych musiałem zmienić prace ale jakby co to mysle zeby wrócic. Moge polecić, szczególnie atmosfera - ludzie bardzo życzliwi.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca?

Pan Pracownik Nowy wpis

Witajcie. Pracuje od jakiegos czasu i uwzam ze naprawde warto. Atmosfera bardzo mila a praca nie jest ciezka. Zobaczymy jak bedzie ale planuje zostac na dluzej.

Magdalena

hej, pracuje ktoś jako technolog albo był niedawno i by zdał bieżącą relację? Tu widzę opinie kiedyś dość słabe się pojawiały ale z tego co zauważyłam na stronie na każde inne stanowisko rekrutacja jest zawieszona, więc rotacji jakiś szczególnych nie ma? Co ze stawkami wobec tego? Wciąż oferują najniższą?

@Magdalena

Najniższa krajowa. Niby jest premia uznaniowa, ale to ściema, bo odbierają za wszystko: spóźnienie (jeden autobus na godzinę, jak się autobus spóźni to odebrana, a dojazd jest okropny), urlop, zwolnienie lekarskie. A technolog cię do niczego nie przyuczy, bo jest zazdrosny o swoje stanowisko. Miałem się uczyć na technologa. Porażka.

Danuta
@były pracownik

Ile wynosi premia uznaniowa jeżeli się pracownik nie spóźni, nie weźmie urlopu czy zwolnienia? Udało Ci się kiedykolwiek ją dostać?

były pracownik Nowy wpis
@Danuta

Premia to chyba między 300 a 500zł. Nie wiem dokładnie, bo nie wolno nam było rozmawiać o zarobkach i każdy się bał o tym mówić. Taka klauzula jest wpisana w umowie o pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Pracodawca zatrudnia za najniższą stawkę na miesiąc a po tym okresie płaci nie wile więcej i tak ma darmową siłę roboczą ,pracowałam tak miesiąc porażka !!!!

Mała

Brak wypowiedzi na temat pracodawcy,zarobków i atmosfery dla czego klałzula tajemnicy dodana przez pracodawcę w trakcie pracy i po jej ukończeniu czyżby dało coś do myślenia hm? Za miskę ryżu przed umową , a po umowie drugą miskę ale nie odcedzoną z wody co by było godnej dla pracownika???????????? pomyślcie dwa razy zanim zasiądziecie do negocjacji bo możecie żałować win coś na ten temat ????????????

@Mała

A w języku polskim dasz radę skleić sensownie kilka zdań? Bo nie wiadomo specjalnie o co w sumie Ci chodzi. Rozmowa kwalifikacyjna nie poszła po myśli i trzeba wylać wiadro pomyj czy co się stało?

@Baranina

Baraninko w języku polskim sklecę Ci sensowne zdanie . Pierwsza umowa na zlecenie na miesiąc ,potem miała być wyższa stawka lecz niestety szefuńcio się rozmyślił i stwierdził możesz zostać za tą miskę ryżu lub nie. A ogólnie rzecz biorąc to mi się wydaje że to pan prezesie pisze o sobie te pochlebne komentarze gratulacje . Jedne z najniższych stawek w drukarniach w Krakowie nie polecam znam temat.

@Mała

Wynagrodzenie, jak z pewnością wszędzie, zależy od zaangażowania i zakresu obowiązków. Co miałaś robić w drukarni? Jakie maszyny obsługiwać? Napisz przy okazji jakie są zarobki w innych drukarniach i skąd ta wiedza? Jesteś skoczkiem co nie potrafi w jednym miejscu pracy dłużej miejsca zagrzać, że wiesz gdzie i jakie stawki mają inne drukarnie? Skąd ta frustracja? Bo widziałem Twój wpis u innego pracodawcy i też zadowolona nie byłaś. Tacy narzekacze nigdy nie będą długo pracować w jednym miejscu.

@Baranina

Witam pana szefuńciu jak pan obiecuje w pierwszym miesiącu na umowę zlecenie ( tak zwaną śmieciówkę ) że w następnym będzie więcej a nie dotrzymuje pan słowa to jak to o panu świadczy , to ile osób już się przewinęło przez pana firmę jako tania siła robocza że nawet pan mnie nie pamięta , a tak mnie pan chwalił . Kompromituje się pan i wykorzystuje ludzi . Co miesiąc inni bo taniej ? Ja nie polecam tej firmy nawet nie ma warunków do godnego spożycia śniadania no chyba że przy maszynie tak apropo ciekawe co by powiedziała na to PIP no? Pozdrawiam ozięble Mała.

@Baranina

A tak w ogóle nie wiem czy pan wie że jest zakaz korzystania z wózka spalinowego na hali gdzie pracują ludzie przy maszynach no i co to jest w porządku ? Ma pan wytłumaczenie ?

Czy drukarnia nadal działa czy zakończyła już swoją działalność ?

@Marcin

A z jakiego powodu miałaby zakończyć działalność? Hula cały czas.

Brak negatywnych opinii to podejrzana sprawa. Wiem że były, bo czytałem. Czyżby cenzurowano forum?

spok

nie spotkasz miejsca MIESZKO gdzie nikt na nikogo nie narzeka.

ciekawy

jak wygląda tam praca na produkcji zarobki atmosfer ?

Ciekawski

Ewa powiedz coś więcej, np dlaczego ta drukarnia jest super?

ewa

super drukarnia

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca - Kraków

• Jak się pracuje w Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca?

Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca