Zadora Bolesław - Stolarstwo

Kalwaria Zebrzydowska

Opinie o Zadora Bolesław - Stolarstwo

Maria

Polecam zakład, usługi wykonane na dobrym poziomie, a i ceny przystępne.

gosc

Nie o błendy tu chodzi tylko -o opinie człowieku !!!

em

byly klijent - 2012-04-06 19:04:38 nie polecam tej firmy ,wlasciciel nie jest w pozadku w stosunku do klijenta,jest bardzo cfany nie morzna sie go doprosic aby w ramach reklamacji pousowal usterki,jakosc wykonania mebloscjanki to -3 jest bardzo drogi,odradzam ta firme !!!!!polecam najpierw zajrzeć do słownika ortograficznego, a potem dopiero wystawiać opinię

em

byly klijent

Zostaw opinię o Zadora Bolesław - Stolarstwo - Kalwaria Zebrzydowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zadora Bolesław - Stolarstwo