Systemy Okienne Kuczyk

Katowice

Opinie o Systemy Okienne Kuczyk

goral

ja również słyszałam co nieco o umowach o prace tutaj w sensie oczywiście pozytywnym. @makita może rzeczywiście nie byłeś dobrym fachowcem wysdtarczająco

makita

Pracowałem u nich bez umowy o pracę. Gdy poprosiłem to usłyszałem, że partolę pracę. Ale gdybym się nie upominał to by mnie chwalili. Taka ich mentalność. A TEN NIBY Tadziu niech wyjdzie z za biurka i troszeczkę popracuje przy montażach . Może wtedy schudnie.

opec

Zgadzam się

Tadek
@opec 26.06.2015 10:34
Zgadzam się

A ja uważam ze jak robote dobrze zrobisz to i kłopotu z kasą nie ma a jak ktos jest paprakiem to takie bzdury wypisuje. Dla mnie firma ok a juz nie jeden raz dla nich pracowałem polecam dla osobób rzetelnych chałtury nie znoszą pozdrawiam

Gutek

Oszusci

Zostaw opinię o Systemy Okienne Kuczyk - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systemy Okienne Kuczyk