Rubins Center

Olsztyn

Opinie o Rubins Center

kasta

ja pracowałam w tej firmie i się produkt sprzedaje jak świeże bułeczki. Teraz mam wakacje ale po wakacjach na pewno wrócę i będę tam pracowała bo pieniądze nie małe dają. I wcale nie czekałam miesiąc na umowę. Pracodawcy są ugodowi i wyrozumiali. Polecam

nojo

nie polecam!!!! biedne call center sprzedajesz miejsce w internecie na "biednej" stronie cos takiego jak panorama firm nie polecam warunki pracy sa takie ze pracujesz przez pierwszy miesiac tylko za prowizje a ta firma zero rtenomy dzialaj od niedawna i watpie "ze sie dobrze sprzedaje" jak twierdzil wlasciciel firmy. jesli ktos chce tracici czas i pieniadze na dojazd to praca w sam raz dla niego!

Zostaw opinię o Rubins Center - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rubins Center