Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Rafineria"

Działdowo

Opinie o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Rafineria"

kosma

Witam Was. Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy. Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się to i powoli zaczynam tracić nadzieję. Mimo wszystko widziałem że szukają obecnie ludzi na doradców kredytowych w Rafinerii. Napiszcie tylko czy polecacie. pzdr

Zostaw opinię o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Rafineria" - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Rafineria"