luka łukasz wtorkowski

Dąbrowa

Opinie o luka łukasz wtorkowski

barka
użytkownik zarejestrowany

też tak słyszlam @kuka że generalnie w firmie w miare stabilnie sie pracuje. Nie wiem tylko ile można zarobić

były

Wszystko co napisali moi przedmówcy jest faktem. Ja również pracowałem w tej firmie i nie mogę być z tego dumny. Gość [usunięte przez moderatora] pracowników oraz klientów jak tylko można. Ponoć za pomocą programu komputerowego została opracowana konstrukcja i to jest fałsz. Opracowana metoda spawania nagrzewnic też jest fałszem, wystarczy je zbadać metodami nie niszczącymi i wyjdzie prawda na jaw. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Jeśli tom pracujesz to uważaj co podpisujesz bo będziesz miał kłopoty ja inni.

Zostaw opinię o luka łukasz wtorkowski - Dąbrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie luka łukasz wtorkowski