Strautmann Polska Sp. z o.o.

Opinie o Strautmann Polska Sp. z o.o.

danio

paweł' mas zpo czesci racje ponieważ nie ma w malpolsce takiej drugiej firmy, wiec i konkurencji nie mają

ziomek

bo był bardzo lubianym i docenianym mistrzem

elwisor

Pracowałem w tym zakładzie 10lat i przeżyłem nie jedno, ale warto było firma jest Ok Choć po tylu latach mnie zwolnili nie narzekam, a byłem ta mistrzem dzialowym Kierownik Gotlib był super nie powiedziałbym na niego złego słowa jak też na firmę Była presją W pracy ale to lubiłem . Firma i ludzie na stanowisku kierownika uczą pokory Szczerze nie wrócił bym tam z powrotem ale pozytywnie wspominam, nie wszystkie lata spędzone tam Teraz pracuje JOSERA POLSKA i tu jest mi ok........

aa

Najlepsze propozycjie pracy godzinowej na spawalni 11.50 brutto za godz :-) :-) :-) smiechu warte tak jak kierownik

aa

Nie ma co fajny kierownik wącha ludzi czy palą papierosy.

Marysia

Fajnie się pracuje. Jako jedyna osoba bez samochodu troche trudno z dojazdem ale zawsze ktoś mnie podwiezie do metra. Prezes jest bardzo miły, ekipa młoda i ciekawa. Najważniejsze że jest dużo mozliwosci dla rozwoju. Jak na mnie bardzo w porządku.

marketingowiec

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, jednak w ostatniej chwili została przeniesiona na inny dzień, a później odwołana. Kontakt z firmą był trudny, a osoby tam pracujące wydają się niekompetentne. Nie polecam.

Zostaw opinię o Strautmann Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strautmann Polska Sp. z o.o.