AMK USŁUGI REMONTOWE A.KMIECIK

Grójec

Opinie o AMK USŁUGI REMONTOWE A.KMIECIK

zla

mn, Akurat tego bym się nie spodziewal. Pracownicy działu i rynku budowlanego raczej są wolynmi elektronami, którzy pracują wtedy gdy są w głębokiej potrzebie. Dajcie mi tylko znać czy u nich można się rozwinąć jeżeli ktoś nie ma odpowiedniego doświadczenia ?

Pracował 1 rok, w końcu ten oszusta nie oddał 4800 zł wypłat.

dla żony

ludzie pracują najczęściej za darmo bo nie wypłaca pensji albo daje po 200zł a socjal???? takie pojęcie w tej firmie nie istnieje...

brick

Współprace oceniam bardzo dobrze,pozdrawiam sfrustrowane(sfrustrowaną osobę niżej bo nie wykluczam wpisów jednej osoby)poniżej

Zostaw opinię o AMK USŁUGI REMONTOWE A.KMIECIK - Grójec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMK USŁUGI REMONTOWE A.KMIECIK