ARTBROKER

Wrocław

Opinie o ARTBROKER

Paulina

Zdecydowanie odradzam. Pracuje się na starych komputerach i telefonach które szfankują. Reset komputera minimum 5 razy w ciągu 8 h. Szef oczekuje Bóg wie czego. Wykonuje się prace przewidzianą dla 2 lub 3 osób samemu. Ciągły stres i pretensje. A teraz dostałam informację że biuro mieści się w prywatnym mieszkaniu szefa. Żal

Edward

ODRADZAM! Praca na umowę zlecenie. Na rozmowie kwalifikacyjnej gościu pyta o oczekiwania finansowe. Gdy mu się powiedziało że więcej niż 6zł netto za godzinę - stwierdził, że to za dużo. No pewnie, lepiej za michę ryżu robić, nie? Szkoda czasu.

Zostaw opinię o ARTBROKER - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTBROKER