„KERNOW RECRUITMENT” Agencja pracy tymczasowej

London

Opinie o „KERNOW RECRUITMENT” Agencja pracy tymczasowej

pawel

A czy ktoś jest lepiej zorientowany niż ja i bedzie ws tanie powiedziec czy prowadzą jakieś rekrutacje za granicę?

sion

Agencja moim zdaniem jedna z lepszych z wypłatą nie ma żadnych problemów zawsze na czas

piotrasssss

Bardzo fajna agencja, nieduza i jedna z wielu na wyspach. co prawda prace nieco monotonne maja ale wszystkie wyplaty na czas duzo nadgodzin zawsze, polski konsultant ale to juz chyba standard w kazdym posredniaku. gwarantuja tez dojazd do pracy jesli nie masz auta. ogolnie A+

Zostaw opinię o „KERNOW RECRUITMENT” Agencja pracy tymczasowej - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „KERNOW RECRUITMENT” Agencja pracy tymczasowej