MAX FRUT Sp.z o.o. Jarogniewice

Jarogniewice

Opinie o MAX FRUT Sp.z o.o. Jarogniewice

antek

To faktycznie troche niebezpieczenie pracować z takim sprzetem, tym bardziej, że to duża firma ,profesjonala, magazyn tez musi byc dobrze wyposazony przeciez tam skladowane sa produkty,dziwi mnie to

Posejdon

firma maxfrut to dno!!! zapadajace sie posadzki na hali!!!!czeste awarie maszyn,zero wkladu w naprawe ich,wszystko przy uzyciu złomu!!!!!mechanik to domorosły slusarz z lat komuny!!!!praca tam grozi kalectwem i choroba psychiczna.

KRZYSZTOF

PRACOWNICY MYSLA ZE PRACUJA W FIRMIE KTORA MA PRESTIŻ JEDNAK PRAWDA JEST INNA NIE POLECAM PRACOWAC W TEJ FIRMIE Z POZDROWIENIAMI KRZYSZTOF

Zostaw opinię o MAX FRUT Sp.z o.o. Jarogniewice - Jarogniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAX FRUT Sp.z o.o. Jarogniewice