Opinie o Wtórmet-Recycling Sp. z o.o. w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wtórmet-Recycling Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wtórmet-Recycling Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wtórmet-Recycling Sp. z o.o. w Radzionków

Zbycho

30.08.2016 20:24 Witam kolego odradzam szerokim łukiem nie ma szans abyś pózniej dostał więcej wypłaty tam nigdy sie nic nie zmieni jeśli chcesz zostać jeleniem do pracy to dobrze trafiłeś oni tylko szukają jeleni początkowo obiecują a puzniej kop w (usunięte przez administratora) przy wyplatach wiele tam widziałem i wierzcie mi żaden z dych idiotów z biura nie kiwnie palcem aby wypłata była wieksza 1800-1850zl to maks jeśli będą obiecywać więcej i ciągle to zapomnij powtarzam nie być łoś i omijaj z daleka

Ogurek

Witam śmieszne ogłoszenie aplikuje wtórmet radzionków zarobki 2800zl!!!!!!!!!!!!!! chyba z wszystkimi sobotami i niedzielami oraz wszystkie swięta oraz praca od 5 rana do 21 wieczór to może 2300zl leszczór ci wysra oczywiście na konto podstawa a koperty pod stołem u prezesa i to tez nie do końca bo może sie okazać ze nie dostaniesz koperty bo robiłeś dużo a i tak stwierdzi ze (usunięte przez administratora) zarobiłeś może się też zdarzyć tak ze dostaniesz koperte a w kopercie 130zl uwierz taka sytuacja tez będzie miała omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem

leszczyn

07.01.2015 08:18 Witam jestem juz po wspulpracy z firma wtormet pracowałem tam dwa miesiace jako kierowca przyznaje zarobki marne obiecywali cos innego czym wiecej sie starasz to mniej dostaniesz a czym mniej tym mniej dostaniesz wiec daremna ta firma niemozna dac sie tak wykorzystwac za takie marne pieniadze a Leszczur prezes bedzie sie cieszyl z resta popaprancow jak dlamnie to powinni zamknac ta firme pracoja tylko tam widze tacy co umia dobrze zakombinowac bo to oczywiste inaczej by tam nie pracowali nie polecam tej firmy szukajcie cos inngeo aha odnosnie spedytora ktory ktora rozpisuje robote pani magda moim zdaniem to ona jest niedorozwinieta umysłowo chyba zostalo jest to jak pracowala w RABENIE w karzdym badz razie jedna z tych firm z gliwic odchodzac od tematu poraszka poraszka zarobki i nic wiecej odradzam szerokim lukiem

waga pl

18.11.2014 12:17 Odradzam pracowałem tam dwa miesiace na zestawie zarobki 1550zl a 1750zl godzin multum od rana do wieczora cały czas gonia czlowiek dlanich to smiec o podwyrzce nie mysl dobrze ze odszedlem clowiek nigdy nie wierzy drugiemu dopuki sam sie nie przekona na wlasnej skurze odradzam ta firme zlodzieje i wyzyskiwacze niech za takie pieniadze sami sobie jerzdza odradzam odradzam odradzam

Firma Wtórmet-Recycling Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
MAN

18.11.2014 12:07 Witam serdecznie pracowałem w tej firmie nie polecam stawka najmniejsza jaka moze byc obiecuja zlote gory a nic nie dostaniesz obciarzaja za wszystko jak zepsujesz gonia cie do wieczora wyplaty w przedziałach od 1550zl do 1900zl i to dostanie kierowca ktory pracuje na zestawie ciezarowym plus hds kpina na sali a jak pujdziesz do prezesa leszczynskiego do zanuci ci kolysanke w sensie mało ton przewiezionych sprawdze to jeszcze i podlicze najlepsze w tej firmie jest tylko to ze sa tam nowe auta a i tak musisz miec szczescie by nanie siasc odradzam omijajcie te firme z daleka roboty tyle a pieniedzy brak pracujesz tam za 8.50zl w realnym swiecie i nigdy sie niełudz ze dostaniesz wiecej chodzby ci obiecywali bo pracowało tam wielu i konczyło sie to po miesiacu odchodzili gwarantuje ze to prawda przekonasz sie sam jak tam popracujesz

Bmw

Hehe dajcie spokój teraz nawet czesci samochodowych nie idzie tam kupic jak byl (usunięte przez administratora)to z przyjemnością sie tam jezdzilo po czesci (wspołpraca na poziomie) a teraz jest tam jakis stary idiota... ceny z kosmosu wali zeby nie musial ich wykrecac bo mu sie robic nie chce chyba

mossie
@Bmw

Wydaje mi się że jest dużo lepiej niż za czasów pana ważniaka z wiecznym fochem bo ktoś che coś od niego,ceny dużo niższe i jak jest część to możesz ją kupić a nie zarezerwowana,to tu jest ale sprzedane co potrzebujesz kupisz od ręki bez fochów pana cwaniaczka,ważniaczka a pan starszy dziwny troszke ale tragedi niema fakt że czasem opornie mu idzie ale jakoś mu idzie,

Mis

Tak!!! ja nie dawno zakonczylem prace jako kierowca w tej firmie płace sie nie zmnienły marne grosze płacą a roboty dadzą ci na jeden dzień jak na tydzień... tam robią tylko ci którzy wciągają w nos... jak by przebadać wszystkich co tam robią to nie wiem czy znalazł by sie ktos kto nie wciągnia do nosa!!! Żenada jak mozna pozwalać na coś takiego w firmie! NIE POLECAM!!! OMIJAJCIE TA FIRME!

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, aby pisząc opinie na forum GoWork.pl zważać na to, by były merytoryczne, konkretne oraz pisane w sposób nieobrażający nikogo. Zachęcam do przeczytania regulaminu, obowiązującego na naszym forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Witold, swój komentarz pisałeś ponad miesiąc temu. Jak aktualnie wygląda Twoja sytuacja - zdecydowałeś się aplikować do pracy w "WTÓRMET-RECYCLING"? Czy ktoś z użytkowników forum pracuje lub pracował jeszcze niedawno w "WTÓRMET-RECYCLING"? Zachęcam do napisania swoich opinii.

Witold

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na tym wątku? Szukam pracy i miałem nadzieję na jakieś opinie.

Skupinski

Zadnych premi nie zobaczysz ten skurwiiel leszcz to palcem nie kiwnie koledzy kierowcy omijajcie z daleka te miejsce ci co tam pracuja znaczy sie kierowcy to dorabiaja sobie na paliwie i interesach na zakladzie i poza nim i tak to dziala odradzam tą firme.

Skupiński

Omijajcie z daleka do miejsce zlodziejstwo oszustwo LESZCZYNSKI zwany leszczem wydoji was do kosci

again

Ważne dla mnie są zarobki, a skoro premie sa jeszcze dokładane dla pracowników, to jeszcze lepiej o nich świadczy.

scania

Witam, Czy coś się zmieniło chodzi mi o stanowisko kierowcy w tej firmie. Pozdrawiam

Zbycho

Witam kolego odradzam szerokim łukiem nie ma szans abyś pózniej dostał więcej wypłaty tam nigdy sie nic nie zmieni jeśli chcesz zostać jeleniem do pracy to dobrze trafiłeś oni tylko szukają jeleni początkowo obiecują a puzniej kop w (usunięte przez administratora) przy wyplatach wiele tam widziałem i wierzcie mi żaden z dych idiotów z biura nie kiwnie palcem aby wypłata była wieksza 1800-1850zl to maks jeśli będą obiecywać więcej i ciągle to zapomnij powtarzam nie być łoś i omijaj z daleka.

Ogurek

Witam śmieszne ogłoszenie aplikuje wtórmet radzionków zarobki 2800zl!!!!!!!!!!!!!! chyba z wszystkimi sobotami i niedzielami oraz wszystkie swięta oraz praca od 5 rana do 21 wieczór to może 2300zl leszczór ci wysra oczywiście na konto podstawa a koperty pod stołem u prezesa i to tez nie do końca bo może sie okazać ze nie dostaniesz koperty bo robiłeś dużo a i tak stwierdzi ze gówno zarobiłeś może się też zdarzyć tak ze dostaniesz koperte a w kopercie 130zl uwierz taka sytuacja tez będzie miała omijajcie to gówno szerokim łukiem

Pigi

Witom pracowałam w wtormecie na wadze czysta porażka wyzysk niska płaca własciciele kawał sku..........r!!!!!!!!!!!!! i (usunięte przez administratora) a prezes to druga (usunięte przez administratora) do spułki pracownicy co nie którzy chodzą pijani po zakładzie i pracuj mało tego pracują na maszynach odradzam współprace w tej firmie każdej wagowej kierowcy i fizolowi dostaniecie 1500zl i nie liczcie na nic więcej żegnam .

Pracowałem w firmie wtormet prawie dwa tygodnie ale na oddziele sosnowiec to co sie tam wyprawia w tej firmie to porażka nie polecam.

Leszczyn

Witam jestem juz po wspulpracy z firma wtormet pracowałem tam dwa miesiace jako kierowca przyznaje zarobki marne obiecywali cos innego czym wiecej sie starasz to mniej dostaniesz a czym mniej tym mniej dostaniesz wiec daremna ta firma niemozna dac sie tak wykorzystwac za takie marne pieniadze a Leszczur prezes bedzie sie cieszyl z resta popaprancow jak dlamnie to powinni zamknac ta firme pracoja tylko tam widze tacy co umia dobrze zakombinowac bo to oczywiste inaczej by tam nie pracowali nie polecam tej firmy szukajcie cos inngeo aha odnosnie spedytora ktory ktora rozpisuje robote pani magda moim zdaniem to ona jest niedorozwinieta umysłowo chyba zostalo jest to jak pracowala w RABENIE w karzdym badz razie jedna z tych firm z gliwic odchodzac od tematu poraszka poraszka zarobki i nic wiecej odradzam szerokim lukiem.

waga pl

Odradzam pracowałem tam dwa miesiace na zestawie zarobki 1550zl a 1750zl godzin multum od rana do wieczora cały czas gonia czlowiek dlanich to smiec o podwyrzce nie mysl dobrze ze odszedlem clowiek nigdy nie wierzy drugiemu dopuki sam sie nie przekona na wlasnej skurze odradzam ta firme zlodzieje i wyzyskiwacze niech za takie pieniadze sami sobie jerzdza odradzam odradzam odradzam.

MAN

Witam serdecznie pracowałem w tej firmie nie polecam stawka najmniejsza jaka moze byc obiecuja zlote gory a nic nie dostaniesz obciarzaja za wszystko jak zepsujesz gonia cie do wieczora wyplaty w przedziałach od 1550zl do 1900zl i to dostanie kierowca ktory pracuje na zestawie ciezarowym plus hds kpina na sali a jak pujdziesz do prezesa leszczynskiego do zanuci ci kolysanke w sensie mało ton przewiezionych sprawdze to jeszcze i podlicze najlepsze w tej firmie jest tylko to ze sa tam nowe auta a i tak musisz miec szczescie by nanie siasc odradzam omijajcie te firme z daleka roboty tyle a pieniedzy brak pracujesz tam za 8.50zl w realnym swiecie i nigdy sie niełudz ze dostaniesz wiecej chodzby ci obiecywali bo pracowało tam wielu i konczyło sie to po miesiacu odchodzili gwarantuje ze to prawda przekonasz sie sam jak tam popracujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Wtórmet-Recycling Sp. z o.o. - Radzionków

• Jak się pracuje w Wtórmet-Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wtórmet-Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wtórmet-Recycling Sp. z o.o.?

Wtórmet-Recycling Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nałkowskiej 6
    41-922 Radzionków
  • NIP: 6452201527 KRS: 0000101154

Wtórmet-Recycling Sp. z o.o.