LODZIARNIA "JOANNA" JOANNA MARIA HRYNIEWICKA,ALOIZA SIEMIONOW S.C.

Białystok

Opinie o LODZIARNIA "JOANNA" JOANNA MARIA HRYNIEWICKA,ALOIZA SIEMIONOW S.C.

Kasia

Praca łatwa i przyjemna. Jeżeli się człowiek przykłada do tego co robi to nie ma kłopotów. Praca zwłaszcza dla studentów chcących dorobić i lubiących elastyczny czas pracy. Praca również w weekendy dla jednego + dla drugiego -. Wypłata codziennie do ręki. Ogólnie polecam

Magda

Przyjazna atmostera :)

u.l

Minusy: -praca bez żadnej uowy (nawet zlecenie, nic!) -bez grafiku -szefowa wiecznie się czepia -dzwonią godzinę przed pracą że masz przyjść -nie ma prawa do wolnego -przychodzisz do pracy i nagle się okazuje, że dziś nie pracujesz Plusy: -wypłata codziennie do ręki -smaczne lody

Ann

wszystko ok

Zostaw opinię o LODZIARNIA "JOANNA" JOANNA MARIA HRYNIEWICKA,ALOIZA SIEMIONOW S.C. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LODZIARNIA "JOANNA" JOANNA MARIA HRYNIEWICKA,ALOIZA SIEMIONOW S.C.