Serwis Samochodowy BOSCH Jacek Zabandżała

Bełżec

Opinie o Serwis Samochodowy BOSCH Jacek Zabandżała

mietek

Osoba która prowadzi diagnostkę komputerową nie ma pojecia o tym co robi i mówi. Jedynie potrafi na dzień dzisiejszy podłaczyc kabel i szczytac błedy w sterowniku. A cos wiecej to jest zielony jak trawa na wiosne. Nie polecam baranow.

Zgadzasz się w opiniami o firmie Serwis Samochodowy BOSCH Jacek Zabandżała? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Serwis Samochodowy BOSCH Jacek Zabandżała - Bełżec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Samochodowy BOSCH Jacek Zabandżała