Łukor Sp. z o.o.

Tomaszów Lubelski

Łukor Sp. z o.o.

Opinie o Łukor Sp. z o.o.

Driver

Pieniadze na czas, bez gonitwy, trasy raz długie, raz krótsze. Ważne ze kasa się zgadza

Jak teraz jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Łukor Sp. z o.o. w miejscowości Tomaszów Lubelski? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na staż u nich.

Zostaw opinię o Łukor Sp. z o.o. - Tomaszów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukor Sp. z o.o.