Opinie o Zazula Mieczysław Zalvis w Lubycza Królewska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zazula Mieczysław Zalvis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zazula Mieczysław Zalvis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zazula Mieczysław Zalvis w Lubycza Królewska

24.11.2023 jechałam z polski do niemiec super przejazd przemiły kierowca polecam szybko miło i wygodnie

Arek

Miałem okazję wracać do Polski, super kontakt z kierowcą. Skorzystam raz jeszcze gdy będę potrzebował. Polecam mocno

xxx Nowy wpis

widze ze komentzrze są usówane negatywne to napisze jeszcze raz żeby ostrzec kogoś .jeśli komus zależy na w miare szybszym powrocie do PL to odradzam tą firme .Firma zaplanowała mi busa pod mieszkaniem w sobote na godzine 18 a przyjechali w niedziele po godzinie szesnastej .

Pani pasażerka Nowy wpis
@xxx

Na tej platformie nie ma możliwości usuwanie komentarzy, może mieli powód przekładając przejazd na następny dzień wynikający z Pani/Pana zachowania..

Estera Nowy wpis

Witam. Czy do obsługi klientów i rezerwacji miejsc można się przyjąć? Szukam pracy dla siebie na pol etatu. Kto jest odpowiedzialny za obsługę klientów?? Ile osób jest zatrudnionych na tego typu stanowiska? Z chęcią się dowiem jaka atmosfera panuje w firmie Wie ktoś czy byłyby jakieś wolne wakaty…?

Danuta Nowy wpis

Cześć. Widzę, ze nie bez powodu kandydaci tak dopytują o przyjęcia, bo ja też nic nie mogę znaleźć na ten temat w sieci. To chyba niemożliwe, że firma żadnych pracowników nie rekrutowała przez dłuższy okres? No chyba, że proponują aż tak konkurencyjne warunki, że rotacji nie ma i zespół jest stały? Podpowiecie mi co robić? Wyjść sama z propozycją kandydatury? Szukam pracy przy obsłudze klienta, pracowałam już w firmie konkurencyjnej, więc wiem z czym wiąże się praca:)

@miedziak

Najgorsza firma z jaką jechałem kierowcy zasypiają jeden nawet wjechał w słupek a najgorsze że (usunięte przez administratora)albo zgubili moją torbę z nawigacjami ładowarkami i jeszcze innymi rzeczami dzwoniłem do firmy i nic w (usunięte przez administratora)mają a co najlepsze to do Polski wracaliśmy VW Tiguanem i bagaże mieliśmy na kolanach ludzie omijajcie z daleka (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zazula Mieczysław Zalvis? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

W najbliższym czasie będą rekrutacje dla kierowców? Przestrzegane są przerwy na odpoczynek i jazda według tachografu? Nie trzeba naginać przepisów? Ile kółek się robi miesięcznie?

Nie znalazłem żadnych ofert, w których szukaliby kierowców, tylko ofertę przejazdów, ale może jednak potrzebują pracowników? Ile można wyciągnąć na start i czy jest jakaś podwyżka po kilku miesiącach? Jest umowa o pracę?

Kicia

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek jechałam. Podróż z Monachium do rzeszowa 21 godzin! Kierowca zasypiał i zbieranina ludzi z połowy Polski. Ludzie omijajcie szerokim łukiem.

Zalvis
@Kicia

Jechała Pani 01.12 widziała Pani jakie są warunki pogodowe , naszym kierowcom zależało aby pasażerowie bezpiecznie dojechali do celu wydaje nam się że czas dojazdu schodzi na drugi plan . Inni pasażerowie wręcz byli zadowoleni i chwalili kierowcę za bezpieczną jazdę . Nie uważa Pani że w tym momencie najważniejsze było państwa bezpieczeństwo ?

Ktoś tu pisał że kierowcy zasypiają w trasie. To jak jest długa podróż nie ma dwóch kierowców na wymianę? Ja właśnie szukam pracy na busa na podwójną obsadę. W ogóle przyjmują nowych pracowników? W internecie nie widziałem żeby rekrutowali. Może iść bezpośrednio z papierami? Ktoś tak zrobił i się dostał?

Aneta R

To jest chora firma. Kierowcy śpią na trasie po kilka razy. Wsiadasz do busa od razu kasa i to jeszcze jaka 600zl. Co chwila przystanek , kierowca jedzie i ogląda filmiki na telefonie juz nie wspomnie o rozmowch przez ten telefon mowa tu o łysym gościu w dresach prosto. To jest porażka nie polecam w 100 procentach. Jeśli chcesz bezpieczne dojechać to napewno nie ta firma. (usunięte przez administratora)totalne. Dzisiaj jedzie siostra już 24 godzinę kierowca też dwa razy spal, jechał cała droga bo zasypiał więc policja ich zatrzymała to nawet nie potrafi się wysłowić w żadnym innym języku. Jak można takich ludzi puszczać na taką trasę ??? Panie Mieczysławie proszę o przemyślenie dalszych działań związanych ze swoją firma bo może to się skończyć tragicznie. Nie pozdrawiam, nie polecam najgorsza podroz jaka odbyłam w swoim życiu. Porażka i (usunięte przez administratora) totalne.

Żeby się tu dostać do pracy wystarczą uprawnienia na przewód osób i prawo jazdy na busa? Czy trzeba mieć duże doświadczenie w trasach międzynarodowych? Zwykle jak długo się jest w trasie? Na dłuższych kierowca ma zmiennika? Poproszę o informacje.

pasazer

Czy nie łatwiej zadzwonić bezpośredni od o firmy i zapytać?

@pasazer

Może i łatwiej ale informacje od innych pracowników są bardzo cenne przynajmniej dla mnie. Zwykle można dowiedzieć się więcej niż przez telefon. Ty masz jakieś newsy dotyczące pracy czy tak jak w nicku jesteś tylko pasażerem?

Nicka

Nie dawno jechałam przez o to firmę i jeżeli ktoś lubi się tłuc godzinami to dobra firma przesiadek tyle ze masakra a podczas nich jest tyle zamieszania ze kierowcy maja dość. Pierwszy i ostatni raz jechałam ta firma. W busie nie można podłączyć sobie nawet ładowarki nie wspomnę o miejscu na nogi. Zawsze moja trasa wyglada 11 godz Max a teraz jechałam ponad 16 gdzie w tyle godz powinnam dojechać do Holandii nie do Niemiec. Kierowcy zmieniają sobie godz wyjazdu jak chcą 2 razy mi zmieniono a i tak czekałam. Nie polecam

Arek

Iza

Może dla odmiany jakiś pracownik mógłby się wypowiedzieć? Chodzi mi akurat o kierowców, mój tata szuka pracy w branży i myśli o firmie, kiedyś ktoś mu wspomniał o tym miejscu:) Jak zarabiacie, po ile godzin pracujecie? Jak kontakt z szefostwem, idzie się dogadać? No i kluczowe pytanie, czy nie znalazłby się wakat na kierowcę? Jaka tam u was rotacja?

Maria Kaleta

Polecam .. Zawsze na czas bezpieczna podróż .Super Kontak z firmą ale też z kierowcą busa .. Są niezawodni .. Zawsze zabiora z podanego adresu i dowiozą pod same drzwi Super kierowcy jestem bardzo zadowolona z podróży . Jeżdżę tylko zalvisem i polecam

Malgorzata Lasia

Bardzo polecam firme Zalvis jestem bardzo zadowolona z przejazdu z ta firma przyjezdzaja w moim przypadku pod sam hotel w niemczech zawoza pod sam dom w polsce bardzo.mili koerowcy podrodze mozna cos zjesc w resteutacji super polecam

magdalena

Jestem bardzo zadowolona z przejazdu. Napewno jeszcze skorzystam z państwa usług.

Jadwiga

Wracałam z Niemiec, Miła obsługa, bardzo zorganizowani, bezpieczeństwa podczas jazdy Bez żadnej paniki i pośpiechu czas na kawę i posiłek .... jestem bardzo zadowolona Życzyć tylko żeby się nie,,zepsuli,,????????

Zalvis
@Jadwiga

Cieszę się że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do skorzystania z naszych usług w przyszłości :)

Gabriela

Nie widzę żadnych dostępnych ofert pracy w firmie. W jaki sposób aplikowaliście? Nie chodzi mi wyjątkowo o stanowisko kierowcy :P Jestem zainteresowana praca w biurze. Powiedzcie proszę jak z atmosferą, socjalem itp. Umowa o prace jest od początku? Czy może najpierw jest się na okresie próbnym?

Adi

Witam, jeżdżę z firmą Zalvis już 2 rok i polecam wszystkim podróżującym. Zawodowi kierowcy, odpowiedzialni i wyrozumiali jeżeli chodzi o jakis postój czy za potrzebą... Pozdrawiam cala ekipę i do następnego...

Zostaw merytoryczną opinię o Zazula Mieczysław Zalvis - Lubycza Królewska

• Jak się pracuje w Zazula Mieczysław Zalvis?

Zobacz opinie na temat firmy Zazula Mieczysław Zalvis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zazula Mieczysław Zalvis?

Zazula Mieczysław Zalvis
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zielona 20
    22-680 Lubycza Królewska