Opinie o Firma Handlowo Usługowa Zofia Dej w Tomaszów Lubelski

Juwkol Nowy wpis

Dziś trafiłem na przystanek w Cieszanowie gdzie stwierdziłem na tablicach ogłoszeń, iż o godz. 6,14 odjeżdża Wasz autobus do Jarosławia i dalej do Rzeszowa, no i sobie czekałem - nie przyjechał. Dlaczego nie było żadnej informacji o jego ewentualnym odwołaniu. Warunki meteorologiczne były świetne, tu nie było żadnej przeszkody, telefon z tablicy nie odpowiadał. Wygląda to całkowite lekceważenie klientów, Autobusy innych przewoźników po wprowadzeniu korekt związanych z ograniczeniami koronawirusem jeżdżą zgodnie z wprowadzonymi zmianami bardzo rzadko. Wy tego kursu nie odwołaliście, trzeba było napisać, że odwołujecie wszystkie i byłoby wszystko jasne, nikt by nie liczył na przejazd i nie czekał. Mogłem wpisać tylko problem by uzyskać odpowiedź na moją negatywną opinię. Z poważaniem: Juwkol

Wiecie coś o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Zofia Dej w miejscowości Tomaszów Lubelski? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Zofia Dej - Tomaszów Lubelski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowo Usługowa Zofia Dej
0/5 Na podstawie 0 ocen.