Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

janek

chyba w tej firmie nie szukają pracowników.. tylko stażystów samych, bo widziałem od nich dwie oferty i to dwie były właśnie na praktykanta i na stażystę. Z tym, że dobrze, bo oni chociaż płaca za to, a nie staż tylko dla doświadczenia. Wiem, że podpisują nawet na praktyki długoterminowe umowe, na ok. 6 miesięcy

Zostaw opinię o Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.