CATERING SYSTEM -GYROS BAR

Wrocław

Opinie o CATERING SYSTEM -GYROS BAR

PODZIELE SIE OPINIA PRACY W CATERING SYSTEM NA GROCHOWEJ 8 BAR GYROS WLASCICILKA TO OSOBA NIE ODPOWIEDZIALNA KTORA OBIECUJE ZLOTE GORY ODNOSNIE PRACY I PLACY PRZYJETA ZOSTALAM DO PRACY ZA BAREM I JESZCZE MUSIALAM ZMYWAC NA ZMYWAKU MYC TOALETY, SALE WSZYSTKO BYLO OK DO POKI PO MIESACU NIE UPOMNIALAM SIE O WYPLATE OCZYWISCIE NA 3 RATY I JESZCZE TEGO MALU ZOSTALAM (usunięte przez moderatora)TAKICH PRACODAWCOW TRZEBA TEPIC POZDRAWIAM I NIE DAJCIE SIE NABRAC NA PRACE W TYM MIEJSCU

WITAM WSZYSTKICH I CHCIALAM PODZIELIC SIE OPINIA NA TEMAT PRACY W GYROS BAR NA UL GROCHOWEJ WE WROCKU KOBITKA OBIECUJE CUDA NA SAMYM POCZATKU ZAROBKI WARUNKI A POZNIEJ OKAZUJE SIE ZE NIE PLACI W TERMNIE I NA RATY (usunięte przez moderatora) NA KASIE A WYMAGANIA JA W HOTELU 5***** PRACUJESZ NA CZARNO BEZ ZADNEJ UMOWY NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TE OFERTE PRACY POZDRAWIAM

Zostaw opinię o CATERING SYSTEM -GYROS BAR - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CATERING SYSTEM -GYROS BAR