Centrum Języków Obcych I.Szydło

Starogard Gdański

Opinie o Centrum Języków Obcych I.Szydło

Kamil

Witam, czy firma Centrum Języków Obcych I.Szydło, prowadzi obecnie rekrutację na nauczycieli? jestem bardzo zainteresowany.

Kasia

Znakomita szkoła, uczą w niej wspaniali lektorzy z ogromnym doświadczeniem i pasją, od kiedy uczęszczam na zajęcia do tej szkoły mój angielski znacznie się poprawił, już nie mam problemów z dogadaniem się z obcokrajowcami, znakomita placówka

Sara

Jestem bardzo zadowolona z zajęć angielskiego w tej szkole, od kiedy uczęszczam na zajęcia do tej placówki od 5 miesięcy mam wrażenie że potrafię więcej niż po 3 latach nauki w zwtkłej szkoel, w tej placówce pracują rewelacyjni lektorzy z ogromnym doświadczeniem i pasją

Asia

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, zorientowanych na potrzebach ucznia, zawsze chętnych do pomocy. Gorąco polecam, najlepsza szkoła w mieście.

Zostaw opinię o Centrum Języków Obcych I.Szydło - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Języków Obcych I.Szydło