Flytronic sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Flytronic sp. z o.o.

Katowiczanin

Rozmowę prowadzą dwie osoby, które nawet nie mają wizytówek żeby można było wiedzieć z kim się rozmawia. Niby szef programistów przychodzi w brudnym ubraniu z brudnymi rękami i myśli, że zjadł wszystkie rozumy - widać, że praca zespołowa polega na tym, że szef wie wszystko, a reszta jest od brudnej roboty (Szef-driven Development). Sam poziom rozmowy wskazuje na frustrację w zespole i wieczną walkę o stanowisko przez próby podważania czyichś kompetencji. Na każdym kroku tłumaczą jak zbudowany jest świat i nie może być inaczej. Po prostu Polska firma dobra dla studenta na start w karierze.

aga

orientujecie się na jakie stawki można liczyć w firmie? chodzi mi o zatrudnienie absolwenta, po studiach?

Zostaw opinię o Flytronic sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flytronic sp. z o.o.