Muller - Die lila Logistik Polska

Gliwice

Opinie o Muller - Die lila Logistik Polska

UWAGA! TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY! Dyrekcja nie szanuje człowieka, nie wie co to mówić prawdę. Ciągle mydli oczy. Do tego słabe zarobki, soboty do wybrania i zmuszanie do nadgodzin! Szczerze życzę upadku tej firmy.

Ktoś
@Były pracownik 21.07.2017 07:36

200 zl brutto za 10 lat pracy !? Kpina totalna, i zeby bylo jeszcze smieszniej to nie podwyzka tylko jednorazowa wyplata. Brak szacunku do ludzi.

Weronika

@Były pracownik w jaki sposób dyrekcja nie szanuje człowieka? Opowiedz konkretniej o tym. Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Czy byłą mowa na rozmowie o pracujących sobotach? Takie informacje są pomocne dla osób chcących aplikować do Muller - Die lila Logistik Polska.

Cord

Pozwolę sobie wyrazić swoją opinie na temat oddziału Wrocławskiego,mieszczącego się przy Bora Komorowskiego 6. Przepracowałem tam ponad dwa lata i muszę stwierdzić,że na początku nie było źle. Jeśli ktoś potrzebował pieniędzy śmiało mógł dorobić na nadgodzinach,jednak aby je dostać musiał być w dobrych relacjach z kierownictwem,co chyba nie jest żadną rewelacją. Z miesiąca na miesiąc atmosfera zaczęła się psuć,za sprawą absurdalnych ruchów wykonywanych przez osoby zarządzające całym tym bałaganem(np.praca 11 listopada,straszenie naganami za nieobecność w tym dniu :) ,problemy z uzyskaniem wolnego ,bo jak zwykle jest dużo roboty itp.) (to akurat najłagodniejsze określenie,którego używam ). BHP w tym miejscu nie ma żadnego znaczenia,zdarzały się sytuacje,w których asortyment spadał na pracowników,ale to już oddzielna para kaloszy. Jak ktoś słusznie już powyżej napisał to bardzo dobre miejsce jeśli chodzi o początek drogi zawodowej,jednak na dłuższy czas serdecznie nie polecam tej firmy z tego względu,że po pewnym czasie po prostu marnuje się w niej swój cenny czas.O reszcie pisać nie będę,bo spokojnie mogłaby na ten temat powstać książka. Reasumując : Plusy : nadgodziny (bardzo dobra opcja jeśli chodzi o dodatkową kasę,gorzej jak ich nie ma lub gdy podpadnie się górze :) niezła atmosfera (chociaż trzeba uważać na pewne osoby,które donoszą i nie wiem na co tak naprawdę liczą) możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy załadunkach,składowaniu,manewrowaniu wózkiem gdyż w sezonie jest bardzo ciasno,a niektórym przecież się wydaję ,że,magazyn jest z gumy i się rozciągnie :))) Minusy: Brak szkoleń stanowiskowych (wszystko odbywa się na zasadzie to jest Pan X,obserwuj go przez 40 min,później przejmiesz jego obowiązki) Zero Bhp,bo po co przecież nie ma czasu,a roboty jest dużo (uszkodzone lustra sferyczne przyczyniające się do wypadków,zastawione drogi ewakuacyjne,to tylko niewielkie uchybienia :) Ciągłe kłopoty z uzyskaniem wolnego Po pewnym czasie rutyna i brak możliwości rozwoju Śmieszne premie za brak l4 w wysokości 200 brutto Absurdalne pomysły zarządzających (wpisywanie się na listy obecności,oraz tego co się w danym dniu robi,mimo tego,że wpisuje się od której godziny sie pracowało,do której ) Grafiki też jakieś z kosmosu (np. wtorek na nocce wolny,środa nocka,czwartek wolny (jakieś tam święto) i piątek do pracy na nockę,dramat i dwa metry mułu) Mistrzowie zmianowi i ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia :) Zmuszanie do nadgodzin (zwłaszcza w sezonie i straszenie naganą) Generalnie polecam na chwile jak ktoś nie ma praktyki na wózku i chce sobie trochę dorobić,później radze zmienić prace,bo ta firma jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które wciąga i ,z którego bardzo ciężko się później wydostać. To są słowa niektórych pracowników,którzy stamtąd odeszli.Tyle ode mnie. Pozdrawiam

KArolina

Witam nawiążę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Zależy mi przede wszystkim na współpracy z osobami, które wyjeżdżają w miejsca gdzie pracuje wielu Polaków i osób spoza Niemiec i chcą dodatkowo zarobić. Współpraca polega na rozprowadzeniu niemieckich kart sim, kart z internetem oraz doładowań. Kontakt i więcej informacji mailowo: niemieckiekarty@onet.p l

Weronika

@Nowy, odbyłeś już rozmowę kwalifikacyjną? Jak przebiegła?

Nowy

Czesc.Mam pytanie ponoewaz jutro mam rozmowe rekrutacyjna w tej firmie.Moje pytanie:jak wyglada obecna sytuacja w firmie?ludzie ,praca itp.Czy warto?

kazdy

Praca jest fajna tylko ludzie sa do wymiany szczegolnie Fabian J. ktory dziala na nie korzysc firmy , cham , prostak najlepszy wozkowy jak sie wszyscy zwolnia . Duzo by pisac o tym co tam niektorzy maja w glowie i jak dzialaja na pracownikow i sama prace . Buractwo

edrf

Hej, wiecie czy w niedługim czasie będzie można znaleźć u nich zatrudnienie? Nie ukrywam, że doświadczenie w branży mam, a najbardziej kusi mnie ich socjale. W końcu ubezpieczenie można dostać u nich.

Gli

Chyba macie nowego szefa na terenie fabryki opla ? Pewnie poprzedni awansował gdzieś wysooooko ?

Rob

Świetne, wyrozumiałe szefostwo. Bardzo fajne mozliwości rozwoju. Można czuć sie docenionym, ważnym dla ludzi wyżej. Podoba mi się także to że bardzo janso okreslone są zasady awansu. NIe ma nic po "układzie" liczą sie kompetencje i zaangazowanie.

ciekawy

Podobno jest z otto tylko nie wiem czy potem mozna przejść pod firme i jakie zarobki???

początkujący

Siemka jakie zarobki na magazynie dla osoby początkującej?

nowy

praca fajna po za tym że trzeba dużo chodzic warunki mieszkaniowe wysoki standard jeśli chodzi o posirednika HiM wynagrodzenie się zobaczy:)

Jola

Mój mąż ciągle tam robi, ale po wakacjach basta! Pensja 1800 zł :/ nie ma nadgodzin, bo tylko ukraina może je robić. Kilka wpisów widzę tzw. szeptaczy internetowych, którzy chcą jakoś wypromować tą firmę :/ Nikomu jej nie polecam, chyba, że ktoś jest sam, bez rodziny na utrzymaniu, to na początek dla doświadczenia wystarczy.

Obiektyw
@Jola 22.07.2016 07:21

Jaka Ukraina?

Bojczuk

Ciekawy jestem ile jeszce utrzymają ludzi jak Sistema swoim operator płaci o 450 więcej a o chłopakach z GM to już nie wspomnę.

chcuncy

pracuje tam niejaki gość jako dyrektor z okolic Piotrkowa Trybunalskiego?

jasiek

aha, tutaj z tym trendem, ze każdy o sobie myśl to szczera prawda jest @karton, wydaje mi się, z eraczej takie forma powoli zaczynają służyć hejterstu i wyżalaniu się, a nie pomocą w znalzcieniu pracy innym. Z tego co wiem to ta firma jest bardzo dobra w logistyce, wiec jeśli ktoś zaczyna kariere w tym zakresie to warto zeby tam zajrzał.

spedytorek

a jak tam za dyspozytora , z przewoznikami jak się dogadujecie ? jak z pensja dyspozytora? taka ze trzeba sobie ... dorobić ... ;-) ?

były pracownik

Pracowałem w wielu firmach wiec mam porównanie -firma godna polecenia -doczepić można się zarobków :-( i tylko tego!!!! A ci co narzekają niech popracuja sobie na linii albo zatrudnia się w sklepie spożywczym to może docenią prace w tej firme :-)

lila w Niemczech

Witam wszystkich , ja pracuje w lila w Niemczech i powiem tak na samym początku było naprawdę fajnie jeżeli chodzi o atmosferę w pracy a w chwili obecnej jeden na drugiego krzywo patrzy i szuka żeby mieć powód do zwolnienia . Pracujesz od poniedziałku do niedzieli i możesz zapomnieć ze weekend masz wolny a jak powiesz ze chcesz mieć choć jeden weekend wolny to patrza na ciebie juz krzywo i jak kierownik ma dobry dzień to z wielką laska ci da wolne za 100 euro przez zeitfirme pracujesz jak idiotą a ci co na stale są przyjęci do Müller to 50 razy w ciągu zmiany chodzą na papierosa i po kawę i wtedy nikt tego nie widzi . Dyskryminacja Polaków i nich więcej niby mówią ze dobrze pracujemy ale to tylko tyle czyli jak w każdej firmie a uwierzcie mi ze za 1000 euro nie jesteś w stanie samemu wyżyć bo np. 650 euro mieszkanie to w moim przypadku opłata za ubezpieczenie auta do tego paliwo i na jedzenie zostaje ci średnio 150 euro.

ann

Witam pracowal ktos w firmie muller w niemczech?! Prosze o pinie

ertyk

Nie tak dawno Muller - Die lila Logistik zdobył nagrodę zrównowazonego rozwoju, jaka przyznaje sie w niemczech, widac odnosza sukcesy.

zbyszek

@zombiak, no dobra, ale tak nie jest, czy się z tym zgadzasz, bo trochę nie rozumiem Twojego komentarza, czy to zarzut do muller, czy komplement.

zombiak

chwalą się po to, żeby ludzie którzy aplikują poczuli, że mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i pewną kasę w Mulerze

tantal

skoro się chwali nagrodami to znaczy, że są uznaną firmą, a i pracownik może poczuć się pewniej aplikując do Mullera

obiektyw

Z tego co się orientuję firma ta służy usługi dla kogoś kto zechce, więc przędzie tak jak zleceniodawca.

?

Umowa to w ostatnim czasie "wieczna umowa tymczasowa przez OTTO lub OTTO 2" czyli generalnie lipa

Co do atmosfery, to jak ty jestes spoko, to i atmosfera miedzy wspolpracownikami tez jest w miare :) Awans... to zalezy czy polubia Cie i docenia osoby pociagajace za sznurki. Opieka medyczna, tak jak wszedzie ZUS, a poza tym nic wiecej. O pensji sa posty powyzej ;P

obiektyw

Z tego co wiem to na te imprezy lista jest otwarta, krótka niewielka ściepka i np. zawody wędkarskie lub grzybobranie gotowe, ponoć wszystko w rękach łysego :)

były pracownik

Miło wspominam pracę w Muller Die lila Logistik. W tej firmie można zdobyć ogromne doświadczenie- wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, dla osoby, która rozpoczyna swoją karierę zawodową. Firma godna polecenia.

PECowiec

Praca jest OK, kierownictwo OK, współczuję tylko tych wynagrodzeń, tym nowo przyjętym i tym będącym od początku. Są gorsze firmy jeśli chodzi o zarobki...ale każdy z pracowników wykonuje swoją pracę tak jak należy, najlepiej, w końcu Muller die Lila Logistik znaczy "DOBRA JAKOŚĆ" w usługach.. to dlaczego by nie spróbować poprawić jakości wynagrodzeń pracowników najniższego szczebla, magazynierów, operatorów... przecież od tych to ludzi w dużej mierze zależy sukces tejże Firmy.. . Firmę polecam, rekrutują przez OTTO i OTTO 2 (po15msc)... właściwie dożywotnio...szansy na umowę raczej nie ma, prędzej zwolnią, na stałe etaty jest pełna obsada. Ludzie wporządku.

Pracuje w tej firmie od 2007, czyli prawie od początku. Moja pensja od stycznia 2011plasuje się w okolicach 2300 brutto. W dniu dzisiejszym kierownik poinformował mnie, że nie zmieni się ona w tym roku. Nowi ludzie mogą liczyć na zatrudnienie jedynie przez firmę Otto z wynagrodzeniem 1800 brutto i chyba po miesiącu pracy dodatkowo 10% premii. Jak będą mieli szczęście lub znajomości, ale jedynie bardzo wysoko, to po 18 miesiącach przejdą pod firmę Muller..., jak nie to kolejne miesiące będą zatrudnieni przez firmę Otto 2 :D:D:D - niezły żarcik. O podwyżkach można zapomnieć. Nadgodziny do wybrania. Rozwój zerowy. Motto firmy zapier... zapier... i nie marudzić ! Bo jak nie to tam są drzwi. Prace na magazynie dostaje prawie każdy, ale poza marna pensja i lekkim mobbingiem nie ma na co liczyć :((( Oczywiście jak w każdej firmie pracownicy są Ci fajniejsi oraz Ci co myślą, że jak Cię obsmarują u kolegów lub podkablują gdzieś wyżej to może im coś skapnie. Od razu odpowiem, ze nic nie zyskują. Niestety ciężką pracą też nic nie zyskasz... Chyba jedyne wyjście by być zauważonym ;) i docenionym przez wyżej postawionych to chodzić z nimi na prywatne popijawy, czytaj wędzenie, łowienie rybek, zbieranie grzybów - to co modne w sezonie itp :))) Jak już Ci się uda dostać umowę pod firmę :)), to możesz liczyć: Na ciut lepsze traktowanie przez kolegów i wyżej postawionych. Na dodatek wczasowy w okolicach 600 zl, ale nie pamiętam brutto czy netto. Bony na święta, ale jedynie zimowe, w kwocie około 450 zł minus podatek 18% z połowy wartości bonów. Nie wywalą Ci za jakieś małe przewinienie, co najwyżej nie wypłacą Ci premii za dany miesiąc. Jak masz wyższe stanowisko, to Cie zdegradują. Nie wiem czy udało mi się wszystko opisać, ale z grubsza tak wygląda praca w tej firmie :(((((( Czy polecam - nie, bo ta firma jest jak nałóg. Z początku zachęca, wciąga, a jak zorientujesz się że tracisz tylko swój czas, to ciężko ją rzucić i poszukać firmy gdzie będą Cię szanować oraz będą doceniać Twoje zaangażowanie w pracę... Zawiedziony i znużony pracownik

@Pracownik 02.01.2013 17:58

Jak jest tak źle to co ty tam robisz 7 lat???????????

Byly robol
@Pracownik 02.01.2013 17:58

Kolego opisales prace w wiekszosci firm na strefie w gliwicach i okolicach. Mobbing mala kasa podfirmy kablowanie to wszystko normalne i zapier....

jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną się zwalniać i zostaną na lodzie, więc jak ktoś tutaj zagląda z kierownictwa firmy to niech pomyśli i rzuci propozycja podwyżką dla pracowników

firma kogucik, sami nie wiedza czym dysponuja. Na jakiekolwiek stanowiska kierownicze wstawiane sa osoby calkowicie niekompetentne i obeznane z tematem. Oczekuja od pracownika cuda wianki oprocz tego co lezy w obowiazkach.

Michał

Prawda jest taka że firmie zależy tylko na kasie, a nie na ludziach, na początku było fajnie i z bardzo dobą atmosferą, teraz atmosfera jest tylko wśród ludzi na magazynie, no z paroma z biura też da się pogadać, a reszta to idioci. Kasa taka sobie, ale od liderów i koordynatorów nie ma co narzekać .

Zostaw opinię o Muller - Die lila Logistik Polska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muller - Die lila Logistik Polska