Sklep "LEADER PRICE" Market Bit

Tarnów

Opinie o Sklep "LEADER PRICE" Market Bit

Gerwazy Romero

fajna dupka czarna na kasie tam sprzedaje, na pewno tam wrócę ;)

bezimienna

Leader w Tarnowcu jest beznadziejny. Panie sprzedawczynie bezczelne, nie można już kupić to co się chce tylko to co panie uważają za stosowne. Ciasto też musi się kupować w paskach przez cała szerokość placka mniejsze kawałki są niedozwolone. To jest kpina , wracają czasy komuny Nigdy więcej już tam nic nie kupie.

niki

Sklep w Tarnowcu jest fatalnie zaopatrzony kto w ogóle nim zarzadz chodzi jedynie Pani jakaś niby menadżer i słucha jak się wyrażają kasjerki to jest żenujące (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Sklep "LEADER PRICE" Market Bit - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep "LEADER PRICE" Market Bit