Przedsiębiorstwo Budowlane Władysław Górski

Racibórz

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Władysław Górski

brady

Pracowałem w tej pseudo firmie i nie polecam współpracy z toksycznym alkoholikiem jaśnie prezesem Górskim. Oszukuje na wypłatach, skłóca ze sobą pracowników. Ubliżanie i poniżanie to codzienność... Kategorycznie odradzam przyjmować się tutaj do pracy.

Kalfas

tutaj reszta opinii: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,824305

Gość

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef pomiata pracownikami. Oszwabia na wypłatach, płaci pod stołem za nadgodziny a liczy je po swojemu, tak żeby za friko mieć parobka. Obrabia za plecami pracowników, żeby ich skłócić.Ubliżanie, poniżanie to tutaj codzienność.Jeśli ktoś chce sie przekonać co to jest mobing, niech sie przyjmie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Władysław Górski - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Władysław Górski