counter
2 5 20 5 1
Szwaczka

Ja pracowałam na szwalni i nie narzekam praca jak każda. Jak ktoś chce pracować to będzie. Chętnie bym tu wróciła. Jedno co bym zmieniła to takie panie emerytki co dużo plociuchują. A praca ogólnie na plusie. Pani E. osoba ciepła i serdeczna.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Morfeusz Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

była pracownica Nowy wpis
@Pytanie

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z tych imprez:):):)Entuzjazm aż tryska.Na hasło koniec imprezy ,lepiej nie stac na drodze "wybiegu" pracowników :):)

Dorota Nowy wpis
@była pracownica

Zastanawiam się, jak Wam się na co dzień pracuje w tej firmie, już nawet pomijając te imprezy integracyjne. Ile można zarobić na produkcji oraz jaka jest podpisywana na początku umowa? Chociaż teraz i tak nie ma w Internecie żadnych ogłoszeń, to chyba szanse na zatrudnienie są jednak marne.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Morfeusz Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Agata

Pracowałam w biurze niemal piętnaście lat temu. Niewiele osób przyjęłoby do pracy kobietę z kilkumiesięcznym dzieckiem, jednak pani Emilii to nie zraziło, za co jestem jej do tej pory bardzo wdzięczna. Pracowało mi się naprawdę świetnie, do czasu gdy nie została zatrudniona nowa osoba jako logistyk, która zwyczajnie próbowała przerzucić swoje obowiązki na innych w tym na mnie. Prawdopodobnie moje decyzja o odejściu była dla pani Emilii niezrozumiała, być może zadziałałam zbyt emocjonalni i impulsywnie, zamiast przedstawić jej sytuacje jak wygląda współpraca z nową osobą zdecydowałam się odejść. Bardzo wiele nauczyłam się pracując w firmie Morfeusz, dzięki czemu kilka miesięcy później mogłam otworzyć własną działalność i sprawnie poruszać się w temacie księgowości, logistyki i gospodarki magazynowej. Uważam, że pani Emilia jest bardzo wyrozumiałym i uczciwym pracodawcą.

Szwaczka

Piotr
@Szwaczka

Piszesz, że pracują tam też osoby, które są już na emeryturze. Czy można podjąć zatrudnienie na część etatu, żeby właśnie dorobić do emerytury lub połączyć pracę z nauką?

Szwaaczka
@Piotr

Te panie emerytki pracują 5-6 dni po 9 godzin dziennie. Blokując miejsca, a po za tym idąc tam do pracy tak podsumowywują właścicielkę,że się odechciewa tam pracy. Sądzę ,że gdyby nie te emerytki byłoby ok. Młodsza brygada ,szefostwo bez zarzutu. Trochę słaba organizacja noi maszyny z prl. Obecnie pracuję w szwalni na całkiem innym poziomie i praca ta to sama przyjemność. Zwolnić te staruchy, albo założyć im podsłuch ile to one mają do powiedzenia na was. Zdziwicie się....

@Szwaczka

Pani E osoba ciepła i serdeczna! Hahaha dobre!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Anonim

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie. Zero poszanowania dla ludzi... (usunięte przez administratora)

Piotr
@Anonim

W jaki sposób rzekomo w tej firmie objawia się brak poszanowania dla ludzi, którzy tam pracują? Twój wpis jest na tyle niepokojący, że postanowiłem na niego odpowiedzieć i o to zapytać. Czy mógłbyś mi wyjaśnić?

Zuza

Może podpowiecie jak się pracuje i czy firma potrzebuje kogoś?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MORFEUSZ EMILIA GRABOWSKA odbywa się również w języku angielskim?

Somebody

Trafna uwaga! Współpraca w zespole polega na rozmowie z tym się zgodzę. Jednak problem w tym że szefostwo nie chciało słuchać :-/ Problemy były zgłaszane, ale niestety ten kto je zgłaszał, był później traktowany jak "gówn…"

Stella

Idealnych firm nie ma. Czasami przychodzi gorszy moment dla firmy, tak bywa.

@Stella

Zgadzam się, ale niestety w tej firmie dzieje się tak od lat. Nie ma idealnej firmy i wszędzie są chwile lepsze i gorsze, ale to co wyczynia się w firmie Morfeusz przechodzi pojęcie. To jak działa dane środowisko jest zależne od ludzi którzy je tworzą, w głównej mierze od osób zarządzających. W firmie Morfeusz nie ma zarządzania tylko brak poszanowania dla jednostki ludzkiej. To dotyczy pracowników jak i klientów firmy.

Somebody

Właścicielka niestety nie powinna nigdy kierować ludźmi bo zwyczajnie ich nie szanuje. Mówię tu zarówno o pracownikach jak i klientach. Brak wynagrodzeń na czas, oszukiwanie przy rozliczaniu premii "uznaniowych"...etc. Dużo się wymaga od pracownika nic nie dając od siebie. Bardzo zła fama na rynku w całym kraju! Nie polecam nikomu, bo tylko zepsuje sobie nerwy i zmarnuje czas! Właścicielka żyje w swoim świecie i uważa że jest najlepsza i zjadła wszystkie rozumy. Dyrektor Przemo F. - szkoda słów! Idealnie dopasował się do właścicielki. Człowiek bez wiedzy, bez podejścia do klienta, bez szacunku dla innych, bez jaj i odwagi by się odezwać! Kolejny dyrektor Mario L. - szkoda gadać bo cisną się na myśl brzydkie słowa... Ostrzegam wszystkich przed tym bagnem....

Jednym słowem dno... Brak poszanowania pracownika, brak wypłaty na czas, brak lojalności wobec klientów... Nie polecam najgorszemu wrogowi...

Akudu

Nie polecam Firma dynamicznie się rozwija zmieniając pracowników co miesiąc. Brak słów... Jeżeli nie wiesz jak to jest w dzisiejszych czasach pracować za najniższą krajową, możesz śmiało aplikować.

Ader

Nie polecam. Atmosfera do kitu, rotacja w biurze ogromna,na produkcji płaca -szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Morfeusz Sp. z o.o. - Lubanie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad