Polish Building Eagles

London

Opinie o Polish Building Eagles

Jakub

Słowa kojarzące się z Polish Building Eagles -odwazna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako -przecietna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... -towarzysko ekipa byla ok gorzej z nieazawodnoscia Od jakiej stawki można negocjować pensję? -przecietnie 1000 f/ miesiac Najbardziej podobało mi się w Polish Building Eagles: -szybki zarobek Najbardziej nie podobało mi się w Polish Building Eagles: -zawodnosc ekipy remontowej-koniecznosc przerobek, niedorobki etc

Zostaw opinię o Polish Building Eagles - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polish Building Eagles