Opinie o Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o. w Bardo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o. w Bardo

Janek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jest tam jakieś postojowe w lato?

Jak długo czekaliście na odzew z Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Bartłomiej Nowy wpis

Hejo. Myślę o zmianie roboty, więc wpadłem na to forum. Podejrzewam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Barda. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Bartłomiej

Bard

A może ktoś coś napiszę o nowym głównodowodzącym, po tym jak zwolnili Pana Krzysztofa, jest pan Tomasz? Co wy na "tą" zmianę?

Anty Kent pak
@Bard

Jak to się mówi "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :) nowy szefo próbuje przyoszczędzić gdzie tylko się da, bo roboty brak. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zawijać interes :)

Lopez
@Bard

Pan Krzysztof jest charakterny i mial ogromna wiedzę i jaja mimo ciężkiego charakteru.Ten nowy warszawiak to takie ciepłe kluchy ,bez pojęcia o opakowaniach.Sliski koleś,sciemniacz.

Baltazar Nowy wpis
@Lopez

Pan Krzysztof nie ma ciężkiego charakteru, tylko najzwyczajniej w świecie jest (usunięte przez administratora) Z tą ogromną wiedzą też przesadziłeś. Coś tam chłop wie, ale i tak niewiele jak na swój staż w branży.

Brałeś udział w rekrutacji do Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Wojtek

@bard a głównodowodzący to u was kierownik tak?

bard
@Wojtek

A kto tam jest teraz kierownikiem? Albo którym kierownikiem, bo słyszałem że sami "kierownicy"...

Wiktor

Jak wygląda aktualnie praca w firmie po wprowadzeniu tych wszystkich obostrzeń?

Martyna

Czy ktoś z pracowników napisze coś o plusach pracy w tej firmie?

Dalaj Lama
@Martyna

Jedyny plus, to ten na akumulatorze w wózku widłowym :)

Rumburak

A kto jest tym miłym szefem? Krzysztof Pla***ski? Ciekawa osobowość :) Miałem "przyjemność" poznać i pracować.

Stefan
@Rumburak

(usunięte przez administratora) Trzeba przyznać że w karaniu i zwalnianiu jest dobry idzie mu to jak z nut:)

Martyna

Jak atmosfera ? Dobrze się pracuje ?

M.

W ogłoszeniu o pracy na stanowisko handlowca kest napisane, że oferują "dobre klasy samochód". Czy ktoś wie jaki konkretnie? Na jakie zarobki może liczyć handlowiec?

Anty Kent pak
@M.

Bodajże Ford Focus MK3, co do zarobków to ciężko powiedzieć, ale raczej nie za dużo bo nowy boss tnie wszystko co się tylko da

M.
@Anty Kent pak

Nie za dużo tzn. jaka mniej więcej podstawa dla handlowca? Jak z prowizją?

Iwo

W internecie firma ma dobre opinie. Jak się pracuje i czy warto starać się o pracę?

...
@Iwo

W którym Internecie? Jest jeszcze jakiś?

Ulka

Nowicjusz chciałby zarabiać dużo tylko czy potrafi pracować jak ktoś z dużym doświadczeniem i ogromną praktyką?

Anty kentpak

Żeby dostać wspomniane 4000-6000tys brutto trzeba mieć doświadczenie w pracy na maszynach do produkcji opakowań i do tego zasuwać maszyną niczym Bugatti Veyron po autostradzie. Atmosfera na lini pracownik-pracownik jak najbardziej w porządku, natomiast na lini kierownictwo-pracownik jest totalny dramat. Ciągłe problemy, że mało, wolno itp, a jak na warunki niczym z epoki kamienia łupanego, to wyniki są naprawde dobre. Wielu ludzi porobiło 8 godzin i tyle ich było widać. Nawet ukraińcy uciekli. Tyle w temacie. Amen

Iza

@Przyszły pracownik, na jakie stanowisko była widziana przez Ciebie oferta pracy w Kent-Pak Opakowania? Jakie były wymagania? Czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się doświadczeniem związanym z procesem rekrutacyjnym.

Przyszły pracownik

Na jakie realne wynagrodzenie można liczyć ? Oraz jaki system pracy ? Widziałem ogłoszenie w którym jest 4000-6000 tys. Brutto realne to ?

denis

Jakie zarobki są w tej firmie na produkcji i magazynie , oraz możliwości podwyższania kwalifikacji

pracownica

Bardzo fajna firma. Miły i przede wszystkim bardzo mądry szef, co ciekawe słucha pracowników. Fajna Pani w kadrach, przyjemne stosunki między pracownikami. Piękny nowy budynek, jeszcze nie do końca skończony, ale będzie w całości oddany to będzie na prawdę LUX. Niezbędne narzędzia pracy wysokiej jakości. Z mojej strony polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o. - Bardo

• Jak się pracuje w Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.