Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.

Bardo

Opinie o Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.

denis

Jakie zarobki są w tej firmie na produkcji i magazynie , oraz możliwości podwyższania kwalifikacji

pracownica

Bardzo fajna firma. Miły i przede wszystkim bardzo mądry szef, co ciekawe słucha pracowników. Fajna Pani w kadrach, przyjemne stosunki między pracownikami. Piękny nowy budynek, jeszcze nie do końca skończony, ale będzie w całości oddany to będzie na prawdę LUX. Niezbędne narzędzia pracy wysokiej jakości. Z mojej strony polecam.

Zostaw opinię o Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o. - Bardo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.