GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE

Pyrzowice

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 5 ocen.

GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE
5 5 6 1

Opinie o GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE

Weronika

Zapraszam was do napisania nowych opinii w temacie firmy GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE. Może są osoby które opisały by kwestie warunków pracy oraz szkoleń w tej firmie? Jak mają się dodatki płacowe i kwestie urlopów? Co z premiami? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku, nowe komentarze będą bardzo pomocne dla wielu osób.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

e

czyn coś się zmieniło w ciągu ostatnich lat i może pracownicy mają za darmo parking albo chociaż dostają na niego jakieś rabaty? ciekawe czy teraz dają umowy o pracę

chuj ci w cyce

potwierdzam

chuj ci w dupe

fajna praca na umowę zlecenie 1450zł brutto -40zł z parking

anonim

GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE (solidna, profesjonalna, rozwojowa)

Zostaw opinię o GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE - Pyrzowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTLLOT USŁUGI LOTNISKOWE