Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik w Niedośpielin

Yy

Przestańcie spamować z tą świeżyzną

Jajco 75

W Rybniku widzielem kiedys jak 2 panie kierowniczki przyjechaly do sklepu gdzie pracuje jedna pracownica z rodziny pani kierownik na papierosa ( kazda swoim sluzbowym autem ) . 2 godziny pogaduszek kilka papierosów wypalonych pod sklepem -pracowalem obok, a znajomà zwolnily te pseudo kierowniczki bo upomiala sie o swoje...

Jaaa
@Jajco 75

Ktoś pomylił firmy. Gaika nie ma na Śląsku

@Jajco 75

Zanim wydasz opinię, to może wysil się trochę i poszukaj odpowiedniej strony. Ta strona dotyczy GAIK NIEDOŚPIELIN. Ty obgadujesz ŚWIEŻYZNĘ...myślcie trochę ludzie.

XMan
@Jaaa

Jak to nie ma???? Gaik jest i w Zawierciu i w Porębie i q Myszkowie.dalej wymieniac? Lełw, Włoszczowa.

Rak

Dodam tylko że chodzi o zakład w najdziszowie

Allll.
@Rak

Nie.....!!!!

@Rak

Do obgadywania zakładu w Najdziszowie, to znajdź odpowiednią stronę. Tutaj obgadujemy Gaika z Niedośpielina. Żesz w mordę...tak trudno się połapać, że wlazło się na stronę innej firmy??? Widocznie trudno...resztę dobrotliwie przemilczę.

Olaa

W Zawierciu wisi ogłoszenie o pracę na sklep.czy ktoś może mi napisać prawdę jak to jest w końcu na sklepach spoko czy nie? I zarobki jakie itd.

@Olaa

Nie ma zle jak nie pozwolisz regionalnej kierowniczce by toba dyrygowala a placa najnizsza krajowa nadgodziny po 1.25zlCi pani kierowniczka policzy a i jak bedzie spisywac remanent patrz czy Ci nie dopisuje stanu to to cwana bestia na miesiac doplacisz z 500 zl by miala premie

@Ruda

W Zawierciu, to pewnie Świeżyzna...czyli nie do tych drzwi pukasz kotku. Tutaj obgadujemy Gaika z Niedośpielina. Niestety...co niektórzy od bardzo dawna, jeszcze tego nie załapali.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Lola

Masakra jakaś jest na tej firmie Nic nie jest tak jak powinno być! Ile jeszcze czasu będzie nas tak mało? A będzie jakaś podwyżka? -pytanie do najbystrzejszych i najmadrzejszych K i e r o w n i c z e k?? Wszystkie ceny w górę a my w miejscu stoimy z kasa!!!!!

Ga r

Tragedia totalna dostałam wypowiedzenie po 1,5 mc nie wiem po (usunięte przez administratora) dają umowę o pracę na 3mc okres próbny o potem zwalniają bez uzasadnienia przyczyny. Po 10h (usunięte przez administratora) i jeszcze pretensje że bałagan na sklepie i nie tylko że trzeba sprzedać najpierw mięso wczorajsze bo potem pracownik za to płaci jak NIE sprzeda. Tragedia totalna (usunięte przez administratora) żeby w czasie dojazdu do pracy dowiedziałam się że mnie zwolnią zamiast poinformować dzień wcześniej że mnie zwolnią to musiałam się domyślić że mnie zwolnią i jeszcze jakaś Pani z Myszkowa beszczelna i nie miła chciała zdjęcia robić że chłodnia sie popsuła że to moja wina że wszystkie wędliny były zamrożone przez weekend co prosiłam kierowniczke w sobotę o konserwatora do chlodni bo mi wszystkie wędliny mrozi a dopiero we wtorek się okazało że to moja wina ze wszystko zamrożone. Jak traktujecie pracownika to tak macie a NIE czepianie się pracownika. I JESZCZE JEDNO RÓBCIE ZAMÓWIENIA TAK JAK PISZE NA FAKTURZE A NIE ŻE BRAKUJE WIECIE O CO CHODZI TOTAL TRAGEDIA

@Ga r

Znajdziesz inna prace mniej stresujacą mi to kiedys kierowniczka wyłączyła chłodnie w sobote tak źe jak w poniedziałek otwarłam sklep towar był do bani w tej firmie musisz być twarda i sie nie dac a ten towar po kilka razy zamrazany sie nie martw kierowniczka kupi za 1 zl

Zuza
@Ruda

Myślę że do szkoły ci trza jeszcze co byś otwarla umysl

@Zuza

Tobie tez by sie zdała jakas szkoła co bys ludzi traktowała inaczej ale nie ma tego złego Zapamietaj karma wraca

@Zuza

Szkoda slow

Sami

Zateudnijcie więcej dziewczyn na sklepy będzie lepiej każdemu pracować. Całe etatu a nie jakies1/2 Żeby cały czas była obsługa na sklepach.

Rak

Firma przyjazna alkocholikom jeden z twardowic już 12 razy go przyjęli tak że jak ktoś 2 tygodnie popracuję potem może miesiąc pić i tak go przyjmą spowrotem

Alla

Dadzą nam podwyżkę czy nie w końcu?? Czy brak personelu będzie nadal?? Czy zmienia na lepsze??

El
@Alla

Z pewnością nic się nie zmieni bo z roku na rok coraz gorzej.. Szukać inną pracę powiem wam wprost Nic tu w tej firmie nie wywalczycie. Zawsze dajemy Kierowniczka jakieś pomysły aby obydwie strony były zadowolone.ale nic jeszcze się nie zmieniło..

Klll
@Alla

Ta ...s z e f o w a daje 9 Zl na godzinę bo tak wychodzi i zapomnij ze da więcej Nie da nigdy.. Wszystkie z czasem się zwolnijcie i wtedy otworzą im się oczy

Allll.
@Alla

Marzenia dla nich liczy się sztuka nie umiejętności byle kto aby był i robił kasę a teszta jak się chce.A 8.90 na godzinę. To super czego chcieć.Garb sam wyrośnie.Wytrwałości Dziewczyny. Pozdrawiam. ....

Nnn

Na sklepach jest masakra!!! Brak ludzi dziewczyny stoją po 1 osobie po 10 godzin a niektóre po 12 godzin na sklepie gdzie obroty są około 1100 tys. na miesiąc!! ! Tak być nie może!! Nigdy nie będzie dobrze na sklepach gdzie wciąż jest brak personelu nie wspomnę o tym że sprzęt ciągle się psuje i nikt z tym nic nie robi!!! Kasa mała nic się nie polepszylo.. Jak szefostwo nie będzie docenialo pracowniczek to za parę lat się sklepy pozamykaja, bo niema do pracy do Gaika chętnych . ogłoszenia wiszą i nic.. Aa dziewczyny się denerwują różnymi sytuacjami... Szef powinien się z nami spotkać.. .z pewnością dużo by się dowiedział.. I dużo zmienił.. . Mogę się założyć że o wielu sprawach po prostu nie wie i dlatego tak jest jak jest coraz gorzej..

MG
@Nnn

Całkowicie się zgadzam. Sprzęt używany od wielu lat, nie spełnia swoich funkcji od dawna. Stoimy po 10-11 godzin po jednej osobie tygodniami. Płaca ta sama za 160 godzin i za 200. Ludzi z kolejek odchodzą , bo jedna sprzedawczyni po prostu nie nadąża obslugiwać.

maja
@Nnn

nie dziwcie się,że nikt nie chce do was przyjść do pracy skoro taką opinię wystawiacie to będziecie nadal same dybać, sama szukam i powiem wam że skutecznie potraficie odstraszyć, to chyba jest najwiekszy problem tej firmy

@maja

A co mam napisać że jest super!Jak nie jest. My nie chcemy stać ponad godziny Jak mam mieć 8 godzin to 8 i idę do domu Jak mam 4 to 4 i chce do domu A nie że ktoś nas zmusza po 12 lub po 10 godzin stać.i co jak liczą po 9 Zl proszę Cię wstydził by się. A może ja mam inne plany i hobby a nie tylko praca i stać muszę za ladą o kilka godzin więcej i zapłacą jak chcą. Praca jest ważna ale nie ponad normę powinnyśmy robić tyle godZin ile mamy na umowie. No chyba że ktoś chce dorobić i wyrazi zgodę ze tak będę stać o 4 godziny więcej np. I powinna być umówiona stawka za nadgodziny 15 Zl każdy byłby zadowolony i nie był o by tyle problemów.

Lola

Masz rację niech dobrze płacą za nadgodziny nie śmieszne 7zł na godz bo tak wychodzi. Nie będzie żadnych zgrzytów a my jak będziemy docenione to będziemy jeszcze lepiej pracować i chętnie do będzie jakaś motywacja.Pozdrawiam.

Nkl

Dziewczyny jakie remanenty wychodzą wam w ostatnim czasie?? Bo wiem że źle same manka na sklepach.. Co za firma

@Nkl

Hej dostaniesz raport za manko jak nie podpiszesz i nie zaplacisz firma cie pozegna wiec radze jak kierowniczka spisuje remanent tez pisz to sobie dla siebie i sprawdz od razu co ona spisala bo pani kierowniczka ma talent by dopisywac a panie za lada niech płacą przeszłam w tej firmie swoje

All
@Ruda

Ooo tak manka są Że 3 razy w roku na sklepie Ci wyjdą.. . Niestety ale tak I co powiedzą??: Że zabrałaś towaru w dwa tygodnie za 1000 Zl ???????????? Śmieszne ale prawdziwe. Kradną i na sklepowych się wzbogacają..

Pat

A które Kierowniczka tak robią? Napisz inicjały Tak zacznę robic

Klientt

Ale dziewczyny robią na zmiany jak z nimi rozmawiałam więc jedna zmiana od 6 druga od 9 Ale na niektórych sklepach nie da rady być nawet te 3 godziny samemu w piątek Byłam 15 w kolejce bo aż sama policzylam z ciekawości ile ludzi jest przedemna.. I jedna obsługiwana porażka jakaś Jeszcze najgorsi Ci klienci którzy marudzi i wymyślają.. Nie chciało mi się czekać ale lubię te wędliny i panie sprzedawczyni także 38 minut czekałam to i tak dobry wynik :):):) Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki za zmiany na lepsze na sklepach.

Ciekawa
@Klientt

A gdzie to stoi się w tak długiej kolejce?

@Klientt

Jakie zmiany chyba że na sklepach wysokoobrotowych bo tak się robi w pojedynke kupe godz tj.12 godz. za psie pieniądze.

Zick
@Ciekawa

... na przyklad ,z naszej okolicy,Zawiercie ,Myszków. I dobrze wiesz ze prawie wszędzie

XMan
@Ciekawa

Przecież możesz przejechać się po sklepach w piątki i soboty i zobaczysz sama co się dzieje na sklepach.to masakra.w większości sklepów 1 sprzedawczyni w tych najgorszych godzinach.

Ona
@Zick

Wiem że tak jest potwierdzam. Ale nas się tu dużo zrobiło myślę że jeszcze dużo więcej ciekawych rzeczy się dowiemy. Dziewczyny które kiedyś pracowały także proszę o wypowiedzi jak możecie dlaczego się pozwalnialyscie??

klientka zadowolona z zakupow
@XMan

a moze reszta jest wlasnie na zakupach oczywiście w godz. pracy bo takie sytuacje tez widziałam, albo gada na zapleczu przez telefon i nie pamieta że my klienci mimo woli słyszymy co opowiada, z czlym szacunkiem pozdrawiam stała klientka

Niezadowolona
@klientka zadowolona z zakupow

No ciężko wyjść gdzieś na zakupy w czasie dniowki jak stoi się sam po 10-12 godzin na sklepie. A jak już to kierowniczki w swoich godzinach pracy potrafią nie tylko zakupy w marketach zrobić ale jeszcze kilka godżin spędzić u fryziera czy kosmetyczki

Jklik
@Niezadowolona

Tak nawet kierowca ostatnio to komentował.. .pamiętacie I one mają źle?? A co one takiego robią? Nie mają pojęcia o handlu. Latają po sklepach i bluzeczka kupują haha Kierowniczka powinna być dziewczyna która pracuje na sklepie I mieć np 3 lub 4 sklepy pod sobą tak jak w swiezyznie.

Kama 8
@Jklik

Dziewczyny macie rację tylko wspólnie musicie wszystkich was kierownica naczelna nie wywali a tam wyzysk i kumoterstwo pracownik za smiecia

Wiecie dobrze kim jestem

Mogę dodać swoją opinię .I nawet się podpisać pod tym.Miałam wypadek w pracy firma nie zgłosiła do zusu bo bhp mądra pani powiedziała że to nie wypadek w pracy jakim prawem ona o tym decyduje .Pzu następna sprawa Nie ma sensu płacić dodatkowego ubezpieczenia bo nie dostaje sie odszkodowania .Jeśli ktoś miał taki problem to może zgłosić do zus bardziej do Pip Następna sprawa pracując na poł etatu przez 3 lata nie ma kuroniówki .Zarobki na dokumentach poniżej krajowej. Dziękuję tej firmie za takie potraktowanie Drodzy pracownicy uważajcie na papiery co dostajecie . Dziękuję kierowniczce

@Wiecie dobrze kim jestem

Sorry, ale brutto jest sporo powyżej krajowej. Na rękę ponad 1800...a i więcej w zależności od obrotu. Są dziewczyny, które dostają i 2000.00. Fakt, to nie są kokosy, ale jak na naszą okolicę nie jest źle. I uprzedzając wszelkie komentarze...jestem zwykłym pracownikiem, pracuję w sklepie firmowym. Czasami ta robota mnie strasznie wkurza...bez wdawania się w szczegóły. Wszystkie sklepowe na pewno wiedzą o co chodzi. I chyba wszystkie potwierdzą, że żadna nie zarabia poniżej krajowej. Tego wymaga zwykła, ludzka uczciwość.

@Gość

Oczywiście, jeśli masz na myśli najniższą krajową.

@Gość

A nadgodziny za które marmie płacą to chyba nie takie kokosy??WIęc jeżeli ktoś zarabia te 2000tys to tak dużo w dziśejszych czasach?

lala
@Wiecie dobrze kim jestem

Biuro Pracy ma swoje przepisy , wypadek w pracy ma swoją definicję wystarczy sie zapoznać

@Gość

Tak ale nie pracujesz 160 godz. W miesiąc u tylko więcej więc chce robić 190 godzin za 1500zl?

1800zl za 160 godzin to tak może być Ale nie za tyle godZin i tyle pracy

sory
@Lola

idz zarób więcej i się pochwal pojdziemy za tobą

Jjt
@Lola

Albo wcale nie płacą y u nas bynajmniej

Rr

Zgadzam się mało personelu,za mało więc jest jak jest na sklepach nie będzie więcej obrotów i więcej klientów

Ma.
@Rr

I co z tym zrobimy? Mało nas jest i nie dajemy już rady tak pracować. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto handlować bo coraz bardziej nie chce się wstawać do tej pracy

nieznajoma

Żeby coś zrobić, musimy działać wspólnie. W osobnosci nic nie da się zrobic.Musimy zebrać się rejonami i zaprosić P.Andrzeja G. na szczera rozmowę .

Klient
@nieznajoma

Tak jest dokładnie też zwróciłam uwagę bo także robię zakupy tylko w tych sklepach. Ale mam klientom też nie chce się stać 30 minut w kolejce.

Klientka

Chce dodać swoją opinię odnośnie sklepów. Kupuje od lat w waszych sklepach i powiem że szkoda mi tych kobiet co tam pracują. Prawie zawsze jest jedna na sklepie cały dzień. Kolejka prawie do drzwi.ona biedna nie wie w co ręce włożyć, bo widać ze jeszcze do końca nie rozłożona dostawa.a ona jyz lata żeby obsłużyć klientów. Pot jej za przeproszeniem aż po du....leje.ile razy widziałam jak przyciągnąć palec i musiała lecieć na zaplecze żeby przykleić plaster. Ludzie przecież tak nie mozna. Zróbcie z tym porządek

M

Dokładnie tak jest!! Dziewczyny pora coś z tym zrobić! Może wreszcie coś się zmieni na lepsze a nie wciąż od nas wymagają a od siebie nic nie dają!

Dominika

@Gość a poza warunkami płacowymi, jak oceniasz inne aspekty swojej pracy? Czy odpowiada Ci atmosfera panująca w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik? Jak oceniasz relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? @K chciałabym Ci przypomnieć, że na forum gowork niezgodne z regulaminem jest używanie w swoich wypowiedziach imion osób pracujących w danej firmie. Zachęcam do zapoznania się z zasadami serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Dominika

@Lala, jesteś pracownikiem firmy? Mogłabyś napisać więcej informacji na temat zatrudnienia? Czy Ty też masz taką opinię jak poprzednicy na temat wysokości wynagrodzenia? Czy dodatki do pensji takie jak premie lub pakiet socjalny mogą to wynagrodzić? Jak wygląda sprawa z rodzajem umów na jakie są zatrudniani pracownicy? Każdy szczegół dotyczący zatrudnienia będzie ważny.

@Dominika

Tak. Lepiej nie będzie tylko gorzej a firma nic nie robi i nie zrobi by doceniń starych i lojalnych pracowników.

lala

O kim ty piszesz tu nie ma Doroty?

do lala

znowu ktoś myli firmy.

No chyba Ci się firmy pomyliły, bo u nas nie ma żadnej kierowniczki Doroty. Może masz na myśli Świeżyznę, bo też Gaik. Jedno się zgadza.. deputat widzimy dwa razy w roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik - Niedośpielin

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik?

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik