Firma etransport

Krotoszyn

Opinie o Firma etransport

Radosław

Przeczytałem ogłoszenie firmy etransport na stanowisku kierowcy - zaopatrzeniowca w którym było napisane: -Praca od pon-pt godz. 7.30 - 18 (dwie soboty w miesiącu w godz.8.30 - 13) - stawka 1700 zł. "na rękę" - na spotkaniu dowiedziałem się że samochód którym będę jeździł to Citroen Nemo Na pseudo szkoleniu (za które miałem zapłacić...) praca wyglądała inaczej ... Miałem jeździć w godzinach 7:30 -20, 3 soboty w miesiącu a samochód który dostałem był stary sypiący się citroen. Przy tym było strasznie dużo krętactwa ze strony pracodawcy (aż bałem się pomyśleć co będzie w dniu wypłaty) i dlatego szybko się stamtąd "zmyłem" ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE !!!

Zostaw opinię o Firma etransport - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma etransport