Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

Rawa Mazowiecka

Opinie o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.

Teddy

byłem ostatnio na zakupach w rawskim Carrefour i mam dobre odczucia. Sklep czysty, zadbany. Panie kasjerki bardzo miłe i pomocne, jak również te, które pracują przy układaniu produktów na półki. Wszystko na plus. Pozdrawiam.

kęs

Doświadcznie u nich rzeczywiście opiera się na dość dobrych stosunkach, a atmosfera?

bolec

w rawie maowieckiej sprzedaja towary po onizonej cenie z przekroczonym terminem waznosci nawet o 4 miesace. zycze duzo zdrowia p.dyrektor ktora w niedziele 22.11 2015 bierze glowny udzial w.w procederze

Czekamy na Wasze opinie o firmie Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o. - Rawa Mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour I Siege-Carrefour Polska Sp.z o.o.