DOMUS Ducting Polska

Poznań

Opinie o DOMUS Ducting Polska

Mała

Pracowałam na tzw. montowni. To jest jakaś masakra, czlowiek pozbawiony jest tam godności tylko tempo się liczy, a kieras to jakiś pracoholik. A i kible musialam sprzątać po wszystkich.

Capo

Rodzinna atmosfera to motto przewodnie, ale tylko motto, może w biurze, ale na magazynie napewno nie, a to dzięki panu kierownikowi- który mysli tylko o sobie a swoich podwładnych gna ile wlezie, nie ma roboty to pozamiataj. Siano cienkie o wszystko trzeba walczyć!!

Zostaw opinię o DOMUS Ducting Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMUS Ducting Polska