Alan Auto

Wrocław

Opinie o Alan Auto

neo

ale co jest najważniejsze, jakość pracy mechaników czy chwalenie przez klientów :)

znawca - 2011-04-04 20:39:17 to jest ten malutki salonik Toyoty przy Legnickiej ??? nikt tam autek nie kupuje, bo nawet nie mają porządnej ekspozycji aut w salonie a po co im Auta na pokaz :) wystarczy że postawią same Yarisy bo tylko na takie ich stać. Auta zastępcze wymuszone przez TMPL stoją za salonem bo jak to Pani (usuniete przez moderatora)uważa że im mniej kilometrów przejechany tym więcej jeszcze za niego dostanie i gniją tam pod zwałami śniegu :) a klientowi nie da bo pewnie zepsuje ;p Ale hola hola przecież blacharnie ponoć otwierają... kokosów chcą się dorobić,oby się nie przeliczyli bo koszt utrzymania takiego obiektu jest o wiele większy niż zwykłego salonu w którym oszczędzają na ogrzewaniu. No i jaki dobry lakiernik pójdzie tam pracować za 1200zł :)

znawca

Aneta

Ludzie unikajcie pracy w tej firmie bo to tylko strata czasu!!!

Zostaw opinię o Alan Auto - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alan Auto