Orange Polska

Sokołów Podlaski

Opinie o Orange Polska

lll

to fakt, firma się rozwija, ale jak z zarobkami? Bo słyszałam różne, niekoniecznie zawsze pozytywne opinie w tej kwestii. Czy może ktoś to zweryfikować?

Pracują w tej firmie nieuczciwi ludzie. Myślę że każdemu wystarczy to do podjęcia decyzji czy warto pracować z takimi osobami.

katarzyna

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie, mało płacą, firmę interesują tylko słupki, a nie wysiłek i wkład jaki wnosi się do tej pracy - jak się nie sprzeda tyle ile sobie wymyślili to atmosfera staje się nieprzyjemna a Regionalni kierownicy sprzedaży każą dzwonić codziennie do tych samych klientów żeby przyszli przedłużyli umowy, albo dzwonić na telefony stacjonarne i wciskać ludziom którzy mają po 70 - 80 lat, żeby internet założyli. Jak nie idzie sprzedaż to taki RKS potrafi czepiać się że brudno w salonie, a firma przeznacza na salon na środki czystości 100zł na 3 m-ce :D, co za to można kupić jak jeden domestos kosztuje 10zł i raczej na 3-m-ce nie wystarczy, nie wspomnę o płynie do szyb żeby myć witrynę i drzwi, o ręcznikach papierowych 1szt- 2,50, papierze toaletowym, mydle do rąk, oczywiście długopisy też za te pieniądze musicie kupić, zszywki do zszywaczy, spinacze do papieru, tusz do pieczątek, płyn do podłóg, koszulki itp. art. biurowe.

życzliwy

To firma która obciąża karami finansowymi nowych pracowników za braki w sprzęcie które powstały całe lata temu jak jeszcze taki nowy pracownik jeden czy drugi nie pracował w tej firmie i [usunięte przez moderatora] obchodzi to firmę że jakiś telefon, karta do tel, czy inne akcesoria znikły już dawno temu. robią inwentaryzację na koniec roku a tu czegoś brakuje kto za to zapłaci, ten co teraz siedzi w salonie, ponieważ jedni regionalni kierownicy nie przykładają do tego uwagi i jak robią inwentaryzację zatrudniając nowego pracownika - to , to że brakuje jakiegoś starego telefonu czy karty czy czegokolwiek innego jest nieistotne bo to np. i tak już nie jest przeznaczone do sprzedaży więc nie należy się tym przejmować, później zmienia się RKS, bo co jakiś czas zamieniają się podległymi sobie salonami i w oczach tego drugiego brakuje tego tamtego to płaćcie za to. Kiedyś było to ma być i teraz, nawet nie ważne że było to zużyte popsute, jeszcze jakby tego było mało zapłacić za to trzeba jak za nowy cud techniki. Szerokim Łukiem omijać firmę FHU LUX SP.j w Sokołowie Podlaskim

Zostaw opinię o Orange Polska - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orange Polska