Bio - Net

Sosnowiec

Opinie o Bio - Net

załapać

Pewnie, że zawsze warto @dorka, bo taka wspólrpaca z nimi może się opierać na pozytywnych relacjach. Wiadomo jaka panuje teraz atmosfera w firmie? Dzięki za odpowiedź

wojtek

Moja historia nie jest o zatrudnieniu a o rzetelności firmy. Ponieważ firma od ponad miesiąc czasu się przenosiła do lokalu obok a ja prosiłem o oszacowanie kosztów podłączenia internetu. Pan właściciel prosił o cierpliwość oświadczając ze możliwość jest więc człek czeka i czeka i prosi o oszacowanie kosztów po 6 tygodniach pan szanowny oświadcza że nie ma możliwości podłączenia. Przy okazji kilkukrotne mówienie że oddzwonią i nic takiego się nie działo. Nie wiem jak można z takim podejściem firmę prowadzić.

Solidna i profesjonalna firma Ludzie super, bardzo mili

sciema
@anonim 04.06.2009 13:21
Solidna i profesjonalna firma Ludzie super, bardzo mili

anonim zachwala to zawsze maketingiem pachnie, chociażbyście wymyslili jakies lipne nazwisko

Zostaw opinię o Bio - Net - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio - Net