. exe Studio

Łódź

Opinie o . exe Studio

Słowa kojarzące się z . exe Studio (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, przy kiepskim wynagrodzeniu Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... zerowe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... pracownicy w porządku, 'zarząd' to zamknięta grupka znajomych, którzy umieją rządzić a nie zarządzać. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2k brutto Najbardziej podobało mi się w . exe Studio: położenie siedziby firmy Najbardziej nie podobało mi się w . exe Studio: wszystko pozostałe

Zostaw opinię o . exe Studio - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie . exe Studio