Brenda Sport Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o Brenda Sport Sp. z o.o.

Firma Brenda Sport Sp. z o.o.z Reguł pod Pruszkowem to wielka improwizacja. Nie płaci na czas , karze pracować w w godzinach od 7 do 21 . Aby uzyskać premię trzeba spełnić 150 niemożliwych do spełnienia warunków. Handlowcy zmieniają się co miesiąc. Pluskwa GPS w samochodzie służbowym, najczęściej niesprawnym. Generalnie idealna firma do kontroli dla inspekcji pracy zusu oraz urzędu skarbowego . Praca często po 12 godzin, oczywiście nieoficjalnie . Część pieniędzy płacona pod stołem. Greg

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Brenda Sport Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brenda Sport Sp. z o.o.