PRITIP COMPAGNIE Sp. z o.o.

Puławy

Opinie o PRITIP COMPAGNIE Sp. z o.o.

wenom

Na staż w tej chwili nikogo nie poszukują @witkositkos, ale widziałem ogłoszenie na inżyniera projektu, ale same wymagania są spore, potrzebne jest bowiem wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie we współpracy z podwykonawcami i inwestorem.

ABN

Witam, Potwierdzam, opinię przedmówcy. Profesjonalne podejście. Polecam.

Gruby

Witam, muszę przyznać bardzo dobra współpraca, Rodolphe jest konkretny można się dogadać. Biorąc pod uwagę wielkość inwestycji, dobrze radząca sobie firma na rynku. Polecam...

Prezes

Dziekuje bardzo

Zostaw opinię o PRITIP COMPAGNIE Sp. z o.o. - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRITIP COMPAGNIE Sp. z o.o.