sezamek

Puck

Opinie o sezamek

poprostu ludzie ktorzy chca tam pracować musza być mało inteligentni i nie posiadać rozwinietej kory mózgowej. NIE POLECAM TAM NAWET IŚĆ NA ROZMOWE CHYBA ŻE KTOŚ MA OCHOTE SIĘ TROSZKĘ ROZERWAĆ I POŚMIAĆ JAK W CYRKU.

Słowa kojarzące się z sezamek (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .niezbyt mili.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w sezamek: Najbardziej nie podobało mi się w sezamek:

Zostaw opinię o sezamek - Puck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sezamek