Transport Międzynarodowy i Krajowy Cichon Jan

Rozkochów

Opinie o Transport Międzynarodowy i Krajowy Cichon Jan

świadomy

Nie polecam rekrutować się do tej firmy jako dyspozytor. Właściciel kręci z umową, ma zasadę, że po 2 tygodniach pracy powie za ile będzie się pracować i jaka umowa. Brak atmosfery, traktują nowego pracownika jak powietrze czy intruza. Szef obiecuje umowę potem znowu ma wymówkę. Szczerze to nie polecam z uwagi na lekceważące podejście do pracownika. Bo się nie wie czy to umowa zlecenie za 1000 zł czy najniższa krajowa.

Zostaw opinię o Transport Międzynarodowy i Krajowy Cichon Jan - Rozkochów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transport Międzynarodowy i Krajowy Cichon Jan