szkoła podstawowa, przedszkole

Opinie o szkoła podstawowa, przedszkole

niestety aktualnie nie poszukują pracowników do szkoły.

Chcia�?abym zatrudnic takiego nauczyciela.Mo�¼e si�? zg�?osisz?Bajka Targ�³wek

Każda praca z dziećmi jest dla mnie niesamowitym czasem. Od najwcześniejszych lat dzieciństwa chciałam zostać przedszkolanką. Z radością przygotowywałąm się do zajęć, sprawdzałam zeszyty, klasówki, wymyślałam zajęcia tak, żeby każde były inne i pasjonujące dla dzieci. Dzieci ze sowjej strony obdarzały mnie radością, sympatią i wielokrotnie dowodami przywiązania w postaci laurek, ... Nie wyobrażam sobie innej pracy.

Zostaw opinię o szkoła podstawowa, przedszkole - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szkoła podstawowa, przedszkole