Open Energy Bogdan Krenca Spółka Jawna

Szczecin

Opinie o Open Energy Bogdan Krenca Spółka Jawna

alan

Witam, te ich grupy zakupowe to pełna ściema!! nie tworzą żadnych grup cena ustalana jest dla jednostki, tyle każdy jest w stanie sam wynegocjować do tego bez prowizji... ja juz nie chce nigdy miec nic wspolnego z ta firma... uciekajcie jak najdalej. .. handlowcy w open energy zmieniają się co miesiąc kiedy tylko wygasa umowa o zlecenie. Przecież takie macie założenia. wycyckać ile się da i nic za to nie zapłacić. Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi a karma nie zapomina. Jak poprzednicy, omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o Open Energy Bogdan Krenca Spółka Jawna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Energy Bogdan Krenca Spółka Jawna