Open Energy Sp.j.

Bydgoszcz

Opinie o Open Energy Sp.j.

mirek
użytkownik zarejestrowany

a to oni w ogóle mają jakąś swoją siedzibę albo cokolwiek? bo w intenecie nie ma żadnej chyba ichn strony po polsku a jak juz się coś znajdzie to zagranicznym napisane

wawrzyn
użytkownik zarejestrowany

Z tego co widać to Open Energy Sp.j. nie szuka obecnie żadnych pracowników, no i taki stan jest już od dłuższego czasu, W tej firmie jest tak dobrze ? Mało narzekań, brat ofert pracy. Zainteresowało mnie mógłby ktoś przedstawić obecną sytuację w firmie i jakieś informacje na temat ewnetualnych miejsc pracy ?

raszyniak
użytkownik zarejestrowany

oj wiesz co @internet, akurat jeśli chodzi o szukanie tutaj pracy to może być dość trudno. Przynajmniej ja gdy ostatnio szukałem jakichkolwiek ofert z Open Energy to nie natknąłem się niestety na nic ciekawego... Nie wiem może akurat szukałem w złych miejscach. Ktoś wie coś więcej o obecnych ofertach?

Internet
użytkownik zarejestrowany

co z tym przedstawicielem bo widzę ze ktos pytal o to ale niestety został bez odpowiedzi. Prosiłbym o konkretne wypowiedzi w tym temacie, bo też potrzebuje pracy. bez kasy to życc sie nei da i tyle. coz. teraz to pora zrobic cos konkretnego i zarobic jakies pieniadze bedzie tutaj taka szansa czy nie ?

praca

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + system prowizyjny + auto. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

kariera

Firma szuka ludzi którzy będą latali po okolicy i oferowali kolektory i inne głupoty. Coś w rodzaju akwizytora z różnicą że ci za to nie płacą. W przypadku kiedy uda ci się kogoś namówić należą ci się niby jakieś teoretyczne pieniądze. Niestety ja się nie doczekałem ani złotówki. Więcej! Straciłem na tym własne pieniądze na dojazdy.

dno

dno dno i jeszcze raz dno. nie marnujcie czasu.

jaro

prawda jest taka, że jeśli komuś nie chce się pracować i myśli że dostanie pieniądze tylko za to że jest taki super gość to te czasy już minęły. Widziałem warunki i są klarowne. Jeśli ktoś się przyłoży do pracy to wyciągnie spokojne przyzwoitą pensję. Mogłem tam pracować ale akurat trafiła mi się praca z dobrą pensją podstawową i gdyby nie to to prawdopodobnie bym tam teraz śmigał.

zyczliwy

jedyne slabe zagrywki w tym dziale to zagrywki open energy a mianowicie tych kilka wymyslonych pozytywnych komentarzy. litosci.

energetyk

pracuje od miesiaca, mialem watpliwosci do przyjazdu do na rozmowe w sprawie pracy bo widzialem te komentarze negatywne, zaryzukowalem i jestem bardzo zadowolony, podpisalem juz kilka zlecen, dobry kontakt z biurem, jednak te opinie to jakies slabe zagrywki konkurencji

maciej75

firma ok

Jaca

Do Tomaka Dlaczego tam już nie pracujesz jak było dobrze? Ile średnio na miesiąc zarobiłeś? Ciekawi mnie to bo mam podobną ofertę pracy z innej firmy ale widzę, że jest to praca krótkodystansowa na tym rynku. Ja szukam pracy na co najmniej kilka lat.

Potwierdzam. Firma ok.

Tomek

Dokładnie w styczniu byłem przyjety i jakby nie było to pół roku. Jak czytam te opinie to nie wierze. Wydaje mi sie ze ciagle pisze tu jedna osoba. Ja nie mialem zadnych problemow. Dzwonili do mnie z biura ze wlasnie wszedl moj klient i ze mam sie rozliczac. Sami bez upominania sie zadnego i to po tym jak juz z nimi nie pracuje. Pracowalem w regionie bydgoskim.

Tomek

Jacek ja mialem taka umowe w open energy na okres probny i zrobilem plan i dali mi pieniadze. Nie rozumiem twojego podejscia. To i tak dobrze jest zrobione bo okres probny to tylko 40 dni, a w wiekszosci firm 3 miesiace. Pracowałem tam 6 miesiecy i wszystkie pieniadze ktore mi sie nalezaly otrzymalem bez problemu. Tak jak napisal Slawek to praca dla kogos kto jest nastawiony na prace. Niestety merczendiser sobie nie poradzi.

Witam, Mam pytanie jak długo tam pracowałeś i ile ogólnie osób tam pracuje. Mam jechać na rozmowę do nich. Jeśli mógłbyś opisać ich system działania będę wdzięczny. Nie chciałbym się wkopać i pracować za darmo.

Jacek

bzdura na bzdurze, wdzięczny rynek energii haha 10tysiecy Haha. Na prawdę omijajcie umowy o zlecenie bez gwarantowanej podstawy bo guzik z tego dostaniecie a tak jet w open energy,,,

Slawomir

ciezka praca ale klarowne wynagrodzenie, jesli jest sie slabym sprzedawca raczej nie polecam. pracuje jako sprzedawca uslug ponad 10 lat i mi ta praca odpowiada bo znam swoje umiejetnosci zarabiam godnie bo to dziewiczy rynek sytem wynagrodzen jest prowizyjny, jesli nie ma zlecen nie ma kasy proste jak w ubezpieczeniach jak ktos nastawil sie na jezdzenie samochodem i poprawianie towaru na polkach to tutaj raczej nie da rady polecam kazdemy kto jest pewien ze potrafi sprzedawac a nie tylko mu sie wydaje

ssss

Bogi

( usunięte przez administratora ) kogo chcesz pan oszukać.. handlowcy w open energy zmieniają się co miesiąc kiedy tylko wygasa umowa o zlecenie. Przecież takie macie założenia. wycyckać ile się da i nic za to nie zapłacić. Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi a karma nie zapomina. Jak poprzednicy, omijać szerokim łukiem całe ( usunięte przez administratora )

olo

a ja pracuje tam 5 miesiąc i zarabiam niezłą kasiore, może poprostu byłeś słabym sprzedawcą co?

alan

Witam, te ich grupy zakupowe to pełna ściema!! nie tworzą żadnych grup cena ustalana jest dla jednostki, tyle każdy jest w stanie sam wynegocjować do tego bez prowizji... ja juz nie chce nigdy miec nic wspolnego z ta firma... uciekajcie jak najdalej

Zostaw opinię o Open Energy Sp.j. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Energy Sp.j.