Opinie o Clemente shoes- obuwie wloskie w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Clemente shoes- obuwie wloskie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clemente shoes- obuwie wloskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clemente shoes- obuwie wloskie w Łódź

,jhb Nowy wpis

no włąśnie jak tez tego nie rozumiem @agniecha. No ale jak widać sa i takie osoby nic na nie poradzisz

magda Nowy wpis

Mam ten sam problem, niedawno oddałam bytu po raz drugi do reklamacji z powodu niestabilnego obcasa (to wysokie buty, zatem taka sytuacja jest wykluczona). drugi raz reklamuję to samo w tej firmie. Fakt, buty są ładne i przy tym nie są drogie, ale beznadziejna jakość!! Nie polecam.

PannaJ Nowy wpis

Zakupilam dwie pary tych samych butów, tylko w różnych kolorach bo tak mi się podobały. Po 1 wieczorze w tych butach obcas miałam wrażenie, że zaraz odleci, więc zrezygnowałam z dalszej części wieczoru u znajomych, bo nie wiedziałam, jak wrócę do domu. Oddalam do reklamacji i założyłam następnego dnia - te drugie. TO SAMO !!!!!!!! I choć zapewniano mnie, że to błąd w produkcji...to mam wrażenie, że robią syf. Oddałam i te drugie do reklamcji. Podobno naprawili..nie przymierzyłam w sklepie - wierząc, że je naprawili. W domu zakładam i to samo w obu parach ! Kołyszący się obcas. Oddałam znów i co ? Powiedzieli, że reklamacja nie będzie przyjęta - bo ponoć zmyślam. Pani jakaś pracująca na prośbę rzeczoznawcy przymierzyła buty i powiedziała że jest ok i ja zmyślam. JAKIM PRAWEM ONA PRZYMIERZYŁA MOJE BUTY ?! I JAKIM PRAWEM NIE PRZYJELI REKLAMACJI, SKORO W BUTACH NIE DA SIĘ CHODZIĆ ?!?!?!?! NIE POLECAM TEJ MARKI BUTÓW, BO TO TYLKO ZMARNOWANE PIENIĄDZE I NERWY. clemente to ładne buty a jakoś jednodniowa..poważnie. I stojąc w kolejce do reklamacji za mną i przede mną stały kobiety, które miały dosłownie to samo. NIE POLECAM !!!!!!!!

zgadzam sie ze wszystkimi postami napisanymi wyżej. Buty sa ladne, ale jakos pozostawia wiele do zyczenia. kupilam sandalki, ktore mialam pol godziny na nogach, rozkleila sie cala podeszwa. po 8 dniach oddalam do reklamacji, nie uznano., reklamacja odrzucona! generalnie z sklepie dziewczyna podajaca sie za kierowniczke jest nie mila, nie kompetentna, nie potrafi udzielic odpowiedzi. zlewaja ludzi. nie ma z kim rozmawiac. dzwonilam do pani kierownik rzekomo postawionej wyzej od tej w sklepie , ale ona tez niestety: "nie posiada mozliwo�ci zadecydowania w tej sprawie"/ a wiec brak dyrektora/kierownika, beznadziejna jakos butow i tanie ceny nasuwa wniosek ze buty sa ze zwyklego chinskiego bazaru w zmienionym budelku (o ile buty z takowego bazaru nie posiadaja wyzszej jakosci?) sszerze nie polecam kupowania z tym sklepie. omijac szerokim lukiem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Clemente shoes- obuwie wloskie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
niezadowolona

odradzam. Buty mają wadę, a tu mnie zbywają i nie mogę złożyć reklamacji. Odradzam

gość2

Zgadzam się z opinią poprzednika. Kupiłam obuwie, po tygodniu złamałam obcas na prościutkiej i równiej drodze, po mojej reklamacji naprawili but. Następnie po 3 tyg. ten sam obcas po raz kolejny został złamany- zażądałam zwrotu gotówki - odmówili. Zachowanie i rozmowa kierownicznki sklepu pozostawia wiele do życzenia. O profesjonaliźmie nie ma tu mowy :). Obecnie jestem w trakcie składania sprawy do sądu, ponieważ wiem że nie było w tym mojej winy. Sprawy tej na pewno nie pozostawię bez echa.

sonia

Nie polecam walczę z odrzuconą reklamację już 2 krotnie posiadam opinię rzeczoznawcy korzystną dla mnie sklep milczy omijać szerokim łukiem włoskie buty ładne ale jakość ;(

Zostaw merytoryczną opinię o Clemente shoes- obuwie wloskie - Łódź

Clemente shoes- obuwie wloskie