M.S. Metal

Koszalin

Opinie o M.S. Metal

grono
użytkownik zarejestrowany

jak widać, nikt tego nie potwierdził @anonim, co jest dobrym znakiem :)

zły !!!

Firma Ms Metal to oszustwo w biały dzień. Jawne wykorzystywanie ludzi, pozostawienie ich bez środków do życia w postaci niewypłaconych pieniędzy za ciężką pracę. Zalegają z płatnościami wszędzie co doprowadziło do upadku firmy. A miało być tak pięknie :-((( zostaliśmy oszukani i upokorzeni, ale nie pozostawimy tego bez echa !!! będziemy walczyć o swoje !!! nawet jeżeli miało by to potrwać nie odpuścimy. Na szczęście są instytucje, które zajmą się tą sprawą i firmą kant !!!

Były

Ocena najgorsza z możliwych, opóźnienia w wypłacaniu wypłat nawet miesiąc (nie przytrafiło się jeszcze żeby były na czas). Złe warunki pracy, ubranie robocze i buty BHP to po prostu luksus w tej firmie tylko dla wybranych. Bardzo dużo nadgodzin - szkoda tylko, że nie są należycie płatne (normalna stawka godzinowa, żadnych \"setek\" czy nawet \"pięćdziesiątek\"). Mimo braków pieniędzy w firmie szefostwo jednak stać na coraz to nowsze samochody. Nie polecam z całego serca.

Zostaw opinię o M.S. Metal - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.S. Metal