Restauracja "Club Q10"

Nakło nad Notecią

Opinie o Restauracja "Club Q10"

arkonim
użytkownik zarejestrowany

No jakby nie było @hak, możesz nie znać tych osób, ale wiele sławnych osób tu przychodzi, ponieważ jedzenie jest dobre

Pepek

dobrze że tam od czasu do czasu urzadzaja komisje wyborcza bo tak nic by sie nie działo

konsument

Faktycznie jedzenie koszmar .zimne . mieso smierdzace i z czymś chyba kawalkiem kosci w srodku. chcieli zaproponowac inne danie w zamian ale odeszlismy zostawiajac pelne talerze. w zyciu czegos tak ochydnego nie jadlismy. Chcieli zwrocic pieniadze ale niech oni wiecej nie gotuja. nikomu nie polecam .

mysia :*

uwielbiam chodzic do restauracji q10 gdyz jest tam bardzo milo i przyjemnie spedzac czas , menu jest bogate w wiele pysznych dan takze zawsze znajduje cos odpowiedniego dla siebie na maly badz wiekszy apetyt. duza zaleta tego lokalu jest wysoka kultura w obsludze klienta.

gabi

club q10 to idealne miejsce dla starszego i mlodszego, lubie wieczory taneczne w tym lokalu gdyz sa zoorganizowane na wysokim poziomie jesli chodzi o obsluge klienta.

..............

restauracja "Club Q10" jest świetna lubie w niej spędzać piątkowe wieczory przy wyśmienitej muzyce i karaoke

beznadzieja jedzenie przterminowane , obsluga nie mila , a ten komentarz wczesniej pisala chyba szalona wlascicielka ktora wyrzuca ludzi za drzwi

użytkownik zarejestrowany

Restauracja "Club Q10" jest profesjonalna, rozwojowa firmą jest możliwość rozwoju i szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK Najbardziej podobało mi się w Restauracja "Club Q10" kontakt z klientem

Zostaw opinię o Restauracja "Club Q10" - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja "Club Q10"