WEGBEREITER Human Resource Management

Katowice

Opinie o WEGBEREITER Human Resource Management

luz
użytkownik zarejestrowany

podejrzewam, że pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką sprawdzają, jest wymagany język @klarens. :) druga kwestia to sprawdzenie wiedzy z konkretnego zakresu umiejętności

Anonimowa - SPROSTOWANIE

SPROSTOWANIE: Odnosząc się do zamieszonego wpisu określającego „bezpodstawne pomówienia pozwolą Państwo, że sprostuje: stwierdzenie identyczności firmy Hippokrates24 z firmą WEGBEREITER Human Resource Management [usunięte przez administratora] dokonane zostało na podstawie porównania numeru nip ( widocznego na dokumentach firmy Hippokrates24 oraz danych publikowanych przez wyszukiwarkę GUS jak i KRAZ ) - Nip był ten sam, zaś ewidencja prowadzona przez polski organ. Na tej podstawie została wysunięta ta teza. Odnosząc się do stwierdzenia „oszukała mnie” sprostuje, że podczas podpisywania umowy o pracę padła kwota, która znaczącą różniła się od tej z rozliczeń po powrocie z delegacji. Pomimo usilnych i długotrwałych prób wyjaśnienia sytuacji firma unikała kontaktu aż do upływu kilku m-c od powrotu z delegacji. W stosunku do sytuacja nie istniała możliwość użycia innego sformułowania zważywszy również na fakt otrzymania prywatnego wezwania z tytułu nieopłaconego ubezpieczania. Odnosząc się do stwierdzenia „nie wypłacała pracownikom delegacji” sprostuje, że stwierdzenie to zostało wysunięte po rozmowie z świadkami, którzy akurat spotkali się z taką samą sytuacją , analizie terminowości wypłat, jak i błędnym podaniu kwoty w ofercie. Odnosząc się do cytat: „pytanie do błazna” przypominam o odpowiedzialności karnej z tytuły używania obraźliwych sformułowań. Określenie to uznawane jest powszechnie za obraźliwe. Dziękuje administratorowi serwisy na umożliwienia zamieszczenia sprostowania.

błazen ;-)

jeszcze jedna uwaga : "O tuż chyba " - doskonale wykształcona osoba pozwala sobie na tak poważne błędy ortograficzne?? Niesłychane. Proponuje korzystać chociażby z internetowego słownika języka polskiego.

błazen ;-)

Szanowny [usunięte przez administratora] ). Dziwna historia - GUS mówi coś zupełnie innego. W XXIw takie informacje są ogólnie dostępne. Proponuję na wstępie przeprowadzić rachunek sumienia a dopiero później posuwać się do groźby. Chcą Państwo mieć pracowników - proponuję być uczciwym a nie kamuflować się i zaciemniać obraz. Zmiana nazwy firmy tutaj nic nie pomoże. Podtrzymuję - Hippokrates 24 czy WEGBEREITER - HUMAN RESOURCE MANAGEMENT [usunięte przez administratora] to jest to samo bagienko. Z nadzieją na szybkie spotkanie... Pozdrawiam serdecznie ;-)

Anonim

mam pytanie do błazna o przepraszam autora, który zamieścił przedmiotowe ogłoszenie na forum. Czy ów autor zdaje sobie sprawę z konsekwencji prawnych jakie czekają i czyhają na niego po zamieszczeniu tak bezpodstawnego pomówienia? O tuż chyba nie, bo osoba, która zamieściła przedmiotowe ogłoszenie nie ma pojęcia, że firma Wegbereiter to niemieckie przedsiębiorstwo z Berlina i w zaistniałej sytuacji firma ta z pewnością wyciągnie odpowiednie konsekwencje z takiego postępowania.

Zostaw opinię o WEGBEREITER Human Resource Management - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEGBEREITER Human Resource Management